Wednesday, June 29, 2016

Elimdeki tüm MAC Ürünlerini SATIYORUM!


Merhaba!

Çok fazla karmaşık olduğunu söylendi ve yeterince iyi görülemediği söylendi bu yüzden elimdeki tüm MAC ürünlerimi tek bir yayında topladım ve hepsini SATIYORUM :)

Bu tamamen benim tercihim ve cruelty free ye döndüğüm için elimdeki hepsini çıkartıyorum yeni hediye edilen ürünler de dahil olmak üzere :)

Buradan elde ettiğim gelir ise çok ironik olacak ama sokaktaki şirin dostlarımıza ve yardıma ihtiyacı olan kardeşlerimize gidecektir tek bir kuruşunda gözüm yok bunu bilmenizi isterim. Zaten burada sattığım ürünlerin neredeyse tamamını gittim ben satın aldım yani aldığım paradan daha aza satarak bundan kar elde etmek veya kazanç sağlamak matematiğe de uymuyor :)

Ödemeyi Akbank banka hesabıma alıyorum :)

Tüm sorularınızı crocusinsun@gmail.com adresine yazabilirsiniz :)


1. MAC Tekli Refill Farlar: Sadece birer kez swatch edildi. Yüze hiç uygulanmadı. Soldaki "Scene" rengi SATILDI! ve normal seriden diğeri ise kalıcı ProLong Wear serisinden "Linger Softly" Tanesi 10 TL


"Linger Softly"

"Scene"SATILDI!


2. MAC "Texture" Far: Birkaç kez kullanıldı ve swatch edildi ama aynı renk fardan başka bir markadan elimde olduğu için satışa çıkardım. Fiyatı 20TL SATILDI!3. MAC Far Paleti: İçindeki 3 adet farla beraber gelecektir. Renkleri sağ üstten başlayarak, Mulch, Satin Taupe ve Patina dır. Bir iki kez kullanıp swatch edildi. Paletin Fiyatı 40TL SATILDI!


5. MAC Rujlar: Matte serisinden Taupe ve Whirl. Bir iki kez kullanıldı ve cruelty free muadillerini bulduğum için satıyorum Tanesinin Fiyatı 20TL / TAUPE VE WHIRL SATILDI!


Soldaki "TAUPE" SATILDI! Sağdaki "WHIRL"

MAC Rujlar Devamı: Brick-o-la , Velvet Teddy ve Persistence. Tanesi 20TL (Velvet Teddy ve Persistence Brick O La HEPSİ SATILDI!)


"Brick o la" "Velvet Teddy" ve "Persistence" HEPSİ SATILDI!


6. MAC Dudak Kalemleri: Sadece bir iki kez swatch edildi. Elimde kalan renkler Subculture, Nice n Spicey SATILDI! 


"Subculture"

"Nice N Spicey" SATILDI

"Whirl"


7. MAC Blushbaby Allık: Bir iki kez denendi - Fiyatı 30TL SATILDI!8. MAC Cream Colour Base Pearl rengi: Bir iki kez denendi ve rengi bana göre olmadığı için satmaktayım. Fiyatı 40TL9. MAC Oje "Modern Movement" Birkez denendi. Fiyatı 10TL


10. MAC Yılbaşı koleksiyonundan SIFIR, Makyaj çantası, Fiyatı 40TLNo comments:

Post a Comment

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy