Friday, March 25, 2016

Dudak Kalemleri Serisi | Mac "Nice 'N' Spicy"
Merhaba!

Bugünün dudak kalemi yıldızı Mac in pro Longwear "Nice 'N' Spicy" ve bildiğim kadarıyla hiiiç meşhur filan değil ve ona çok büyük bir haksızlık yapılıyor.


Öncelik olarak yapısı aşırı kremsi ve aşırı kalıcı zaten bu şekilde siyah bir kalem görünce yumuşak ve kalıcı olacağını aklınızın bir köşesinde bulundurun. (kalemin uç kısmından bahsediyorum) Mac in sitesi pembe tarçın çubuğu olarak betimlemiş rengini ve kesinlikle bu doğru! Bu ad ona çok yakışıyor.


Açma kısmı ise biraz karışık, ben sephoranın 2'li kalemtıraşıyla gayet güzel açabiliyorum (urban Decay leri o şekilde yapıyorum) ama asla Faber in kalemtıraşlarını kullanmayın mahvediyor! Bu konuya dikkat etmenizde fayda var.


Tek sürüşte verdiği renk bu şekilde. Yumuşak yapısı ve dudağınıza adeta bir zamk gibi yapışması dudağınızı ekstra kurutacaktır (e malum) bu yüzden uygulamadan evvel mutlaka bir lip balm kullanmanızı öneririm bu şekilde dudak kalemleri için.

Harika bir günlük renk ve bence esmer tenlerde harika bir nude ton olacaktır.


Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler!
    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

1 comment:

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy