Friday, June 24, 2016

Cruelty Free | The Body Shop Breeze Dudak Kalemi, Bir Harika!Merhaba!

The Body Shop un dudak kalemlerini biliyor muydunuz? Ben bilmiyordum ve onlarla Geçen alışveriş için gittiğim Marmara Forum The Body Shop mağazasında tanıştım ve tabiki daha nice şeylerle ve yakında onlarla ilgili de bir yazı gelecek :)

Öncelik olarak Mac in Whirl dudak kalemi biliyorsunuz çok meşhur ama bu dudak kalemi bir harika!
Herkese yakışacağından eminim :)


TBS un dudak kalemleri yumuşacık yani MAC in dudak kalemlerinden kat kat yumuşak diyebilirim sanki ruj gibi. Hatta Essence in dudak kalemleri için yumuşak diyorsanız bu kalemler daha da yumuşak ^.^ Kalıcılıkları ise çok başarılı. Üstelik çok çok kuru dudaklarınız yoksa lip balm bile sürmenize gerek yok ama ben mutlaka her dudak ürününden önce doğal içerikli bir lip balm mutlaka sürüyorum :)


Rengini çok gösterememişim burada ama alışveriş yazımda daha da belirgin bir şekilde göstereceğimden emin olabilirsiniz. Umarım sizde TBS a uğrar ve dudak kalemlerine bakarsınız :) 7 Temmuza kadar devam eden bir indirim olacak kaçırmamanızı öneririm :)

Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler!
    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

2 comments:

  1. Ben de ilk defa görüyorum, teşekkürler paylaşım için :)

    ReplyDelete
  2. Rica ederim, evet bende hem içerik listesini öğrendim hemde cruelty free listesinde olduğunu bildiğim için markaya sempatim arttı :)

    ReplyDelete

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy