Thursday, March 24, 2016

Dudak Kalemleri Serisi | MAC Pro Longwear "ETCETERA"
Merhaba!

Sizinle yeni bir dudak kalemleri serisi ile beraberim. 

Öncelik olarak en çok MAC in dudak kalemlerini görüyor olsanız da favorim kesinlikle Urban Decay in dudak kalemleri. Ve elbette Urban Decay in dudak kalemleri de hızlı bir şekilde karşınızda olacak :)


Bugünkü yıldızımız ise Mac in pro longwear serisindeki Etcetera. Gerçek bir nude dudak kalemi arayışındaysanız bu kesinlikle sizin tercihiniz. Pro longwear serisi bir dudakları kurutuyor bu yüzde lip balm ve iyi bir peeling mükemmel sonucu elde etmenizi sağlayacaktır.


Gerçek bir nude derken ciddiydim. Hangi tende olursanız olun size olacaktır. Dikkat! Mac'lerde sık sık görülebilen bir kalem olmadığı için bulmak oldukça sıkıntı. Mac mua ya isminizi vererek geldiğinde ilk sizin haberinizin olmasını isteyebilirsiniz.


Yapısı kremsi, ve oldukça kalıcı! Yani lip stain ürünlerle eş değer diyebilirim. Matlığı ise gerçek bir mat yani içinde en ufacık bir sim bile barındırmıyor.

- Eğer dudaklarınızı iyi nemlendirip (tercihen bir gece öncesinden) ve peeling yaparsanız (yine bir gece öncesinden),
- Tüm gün okulda/işte yemek yesem bile çıkmasın, akşam yemeklerinde yoğun göz makyajıma uysun ve aşırı kalıcı olsun diyorsanız,
- Dudaklarım cidden mat olsun diyorsanız,
- Rujunuzun altına veya dudak çevresine baz olmasını istiyorsanız,
- Hala istediğiniz nude rengi bulamadıysanız,

Kesinlikle Mac Etcetera ya bir şans vermelisiniz ^.^

Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler!
    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

No comments:

Post a Comment

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy