Saturday, March 26, 2016

Dudak Kalemleri Serisi | Mac "Whirl"
Merhaba!

Bugünün dudak kalemleri serisinde yıldızımız MAC in Arianna Grande sayesinde meşhur olup stok problemi yaşatan "Whirl" var.


Whirl dudak kalemi kesinlikle çok kalıcı ve yumuşak rengini anında veren bir dudak kalemi. Dusty Rose olarak tanımlasa da site biraz daha kahvelik barındıran bir renk olduğu gerçek. 


Bana göre Whirl tüm o şöhretini hakediyor. Evet oldukça samimiyim ve bu renk her türlü hayat kurtaran bir renk. Yani ister gece bir yere gidin, ister günlük hatta gelin olun bu kalem gerçek bir joker!


Bileğime sadece birkez sürdüm yukarıdaki fotoğrafta yani varın siz düşünün bir kaç katta nasıl durduğunu ki instagram hesabımda şuraya tıklayarak dudaktaki görünüşünü görebilirsiniz. Ve her türlü yenilikten haberdar olmak için beni takip edebilirsiniz :)

Kısacası ben bu kalemi seviyorum ve benimkine yakın bir dış görünüşüne sahipseniz sizde seveceksinizdir.


Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler!
    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

No comments:

Post a Comment

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy