Tuesday, March 29, 2016

Dudak Kalemleri Serisi | Mac "Subculture"
Merhaba!

Yeni bir dudak kalemi ile karşınızdayım!
Bugünün yıldızı MAC "SUBCULTURE"


Mac in orijinal sitesi rengini "underground pink" olarak açıklamış ve bu nasıl bir tanımdır inanın bir fikrim yok! Sadece dudak pembesi olduğunu söyleyebilirim ve kesinlikle içinde biraz bejlik barındırıyor.


Bence subculture rengini hemen veren kalemlerden ve yumuşaklık konusunda bir tık daha sert diyebilirim. Ama altına lip balm sürüp üstüne kalemi sürdüğünüzde çok kalıcı olduğu bir gerçek. Ayrıca dudak çerçeveleme açısından da subculture kesinlikle harikalar yaratacaktır. Evet bu konuda da inanın çok başarılı. 


Bende görüntüsü bu şekilde ve beyaz tenli doğal bir kızıl olduğumu artık bildiğinizi varsayıyorum :) 2 kere üstünden geçtim tam rengini verebilmesi için. Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler!
    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

No comments:

Post a Comment

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy