Monday, March 28, 2016

Dudak Kalemleri Serisi | Mac "Spice"Merhaba!

Dudak kalemleri serisiyle yine karşınızdayım!


Bugünün yıldızı ise MAC in "Spice" isimli dudak kalemi. 


Bir önceki yazımda (şuraya tıklayarak ışınlanabilirsiniz) dediğim gibi mac in klasik dudak kalemlerinde 2-3 tanesi yumuşak yapıda diğerleri oldukça sert bir kalem gibi. Spice da bu yumuşak olanlardan biri. Rengini birebir veriyor.


Mac in orijinal sitesi "pink cinnamon stick" yani pembe tarçın çubuğu olarak nitelemiş rengini. Bencede bir derece doğru aşağıda da göreceğiniz üzere rengi yanık bir pembe. Kırmızı değil. Ama içerisinde bakır bulunan bir pembe diyebiliriz.  


Oldukça kremsi ve dudağa rengini tam veren bu kalemin renginde bir rujum olduğu için satışa çıkardım. Her renk tonuna ve her saç rengine gidebilecek bir renk kendisi. Üstelik ister spor, ister gece ister gelinlerde bile kullanılabilecek joker bir renk üstelik mac in tüm dudak kalemlerinde olduğu gibi çok kalıcı. Yani rahat yeme-içme ile beraber 10 saat dudakta kalıyor. 

Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler!
    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

No comments:

Post a Comment

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy