Monday, January 25, 2016

The Balm Balm Desert Bronzer/BlushMerhaba!

Yine uzuuun bir aradan sonra sizlerleyim!

Evet farkındayım bir süredir dişlerimden tedavi oluyorum ve burayı çok boşladım ki bunun için üzgünüm :( Hoş zaten artık "youtube" hayatımızda olduğundan beri blog pek kalmadı diyebiliriz ki bunu okunma yüzdesinden de anlayabiliyorsunuz. Kısacası artık okumak yerine izlemek tercih ediliyor. Zaten okuyan bir millet olmadığımız için çok da şaşırtıcı değil bu durum.


Sitemimi ettikten sonra geçelim The Balm ın yeni çıkan (2015 in sonunda ülkemize gelen) Balm Desert Bronzer/Blush ürününe. Bu ürün ne yazık ki kışın bembeyaz tenime aşırı derecede fazla ama şu tabiri kullanmama izin verin: 
BİTMEYEN FAR YAPMIŞLAR!!!!!


EVET! Yanlış duymadınız bu ürün aslında harika derecede kalıcı mükemmel bir renk veren far! Bu farı sürüp bolca maskara ile tüm günü ve geceyi kurtarırsınız! O derece harika birşey.


Yapısı, dokusu ve duruşu çok çok güzel. İçinde hafif yansımalar var ama bunu ne bronzer ne de far olarak sürdüğünüzde görebiliyorsunuz. Sadece ışığı yansıtıyor o kadar. Asla öyle simli bir ürün değil.


Elimde swatchı bu şekilde. Kısacası gratis sık sık indirim yaptığında the balm ın kaçırılmaması gereken bir ürünü. Aynası, ambalajı zaten çok tatlı ki the balm ın tüm ürünleri bu şekilde. Benim kullandığım tek far bu artık. Smoky göz makyajı yapacaksam da üzerine kalem siyah far geçip dağıtıyorum ve bolca maskara sürüyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Gidin ve alın!


Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler!
    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

No comments:

Post a Comment

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy