Friday, January 29, 2016

Revlon ColorBurst Matte Balm "Sultry"Merhaba!

Bildiğiniz üzere Revlon markası Watsons lara geldi 2015 yılında. Açıkçası her zaman olduğu gibi bir markadan baktığım ilk şey dudak ürünü! Ve mat dendi mi ben oradayım!


Rengi tam bir gül kurusu yani size kim ne derse desin bu bir gül kurusu! Bir çok kişi farklı renk tabirlerinde bulunmuş ve en alakasız tabir kesinlikle bordo-pembe denmesi. Alakası yok!


Bir diğer alakasız şey ise MATTE dendiği halde matın uzaktan yakınından geçmemesi. Tamam bir colour pop matlığı beklemiyordum ama mac in mat rujlarına yakın birşey beklemiştim... İçinde sim olmayan bir ürünmüş sadece. Yani yine alakası yok..


Son olarak söylemem gereken şey ise mat olmadığı için de kalıcı olmaması. Hatta hiç kalıcı değil! Swatchından da bence kalıcı olmadığını anlayabilirsiniz...


Sultry için en sık söylenen şey sonbahar rengi olması. Bence tamamen bir yaz/ilkbahar rengi. Üstelik hafif yapısı olduğu içinde yine yaza uygun. Kısacası yaz için hafif gül kurusu kalem formunda simsiz bir ürün istiyorsanız Revlon Sultry e bir bakın derim.


Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler!
    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

1 comment:

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy