Saturday, December 05, 2015

The LifeCo Organik Hindistan Cevizi YağıMerhaba!
The LifeCo markasına ait Organik Hindistan Cevizi Yağını ne zamandır istiyordum. Açıkçası o kadar çok övüldüğü için hep almak aklımda vardı ama öyle ya da böyle sebeplerden bir türlü ulaşamamıştım.  


Ben internet sitesinden aldım. http://www.thelifecoshop.com/ linkinden sizde ürünlerine ulaşabilirsiniz markanın. Hiç açılmamış kendi ambalajında ve koruma bandrolüyle size geliyor. Açıkçası ben biraz korkuyordum bu gibi ürünleri internet üzerinden almaya ama site size aşırı derecede güven sağlıyor emin olabilirsiniz. Kaldı ki o kadar korumalı geldi ki yani üzerine ancak tır düşerse kırılacak olan bir kargosu vardı. Birde tarihi geçmiş bir ürünü yollarlar diye korkuyordum ki üzerindeki tarih göstergesi bu korkumu da yenmiş oldu :)

Siteden çok memnun kaldım. Çok ilgililer ve kibarlar. Kısacası pişman olmuyorsunuz.

Ürüne gelecek olursak, Miranda Kerr in saç bakım rutininde vazgeçemediği ürün olan Hindistan Cevizi yağı çok besleyici bir içeriğe sahip. Peki bende işe yaradı mı? Valla o kadar uzun süre deneyip etkisini beklemedim. Ama yağ olduğu için mutlaka işe yarar bir yanı vardır diye düşünüyorum. Bunun dışında yüzünüze sürebiliyorsunuz elbette kuru ciltliler için bu. Peki bende işe yaradı mı? HAYIR! Yüzüme ağır geldi. Bir daha tüm yüzüm için uygulamadım. Göz makyajını çıkarmada kullanabiliyorsunuz ve bu bende işe yaradı! Waterproof ürünleri çıkarmada oldukça iyi. Elbette yemeğe kullanabiliyorsunuz, dişlerinizi beyazlatabiliyorsunuz vb. bir sürü faydası var.


Ürün 320gr. İçerik listesi de üzerinde. Oda sıcaklığında sıvı hale geçiyor ve soğukta (19-20 derecede) de hemen donuyor. Evet donması biraz sıkıntı neden mi? Birazdan size detaylı bir şekilde anlatacağım.  


Ürünü Ağustosta aldığım için hep bu şekilde sıvı formdaydı. Bende hemen bitmiş olan Nature Republic in şişesine boşalttım kendi içindeki şırınga aparatı sayesinde. Sonra ne mi oldu? Kış geldi mi bir süre doğalgaz yanmadığı için ev soğuk olduğundan ürün dondu! Bildiğiniz dondu ve ben kullanabilmek için hep ısıtıp erimesini bekledim. Bir süre sonra ürün çok ağır kokmaya başladı ve ben bir gariplik sezdim. Evet her gece ısıtmak sanırım ürünü bozdu. Bu yüzden çoğu kişi kavanozun içinden alıp kullanıyor katı haliyle. İşte ben bunu bilemedim ve üründen soğudum. Makyaj çıkarıcı olarak ise harika bir keşfim var ve yakında sizlerle paylaşacağım :) 

Kısaca özetlemek gerekirse ürün güzel ve çok kullanışlı ama siz siz olun asla benim gibi bir ısıtıp bir soğumaya bırakmayın ürünü. Siz kavanozdan kullanın. Benim gibi artistik hareketlerde bulunmayın :)


Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler!
    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

1 comment:

  1. Ben donmus halini daha cok seviyorum, miktari daha kolay ayarlamami sagliyor canim :)

    ReplyDelete

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy