Saturday, December 26, 2015

Tarte Matte LipSurgence "Envy"Merhaba!

Yeniden sizlerle birlikteyim ve bu yayınlanırken aslında ne haldeyim hiçbir fikrim yok çünkü 21 Aralıkta bu yayını yazıyorum :) 23 Aralıkta yine Hacettepe'ye gideceğim için şimdiden programlayıp hazır ediyorum yazılarımı :)


Konuyu çok dağıtmadan hemen incelememe geçiyorum. Öncelik olarak Cruelty Free olayını artık Türkiye'de benimsenmeye başladı yavaş yavaş. Ama nedense hala daha hayvanlar üstünde test yapmayan tüm markaları Türkiye'ye getirmediler ve bunu sorumlusu ne yazık ki biz tüketicileriz. Bu konu ile ilgili markalara mailler atarak isteklerimizi belirtmemiz kesinlikle şart. Bunların içinde güzel markalardan biri olan ise elbette ki TARTE markası :)


Cici tavşancık ile "cruelty free" damgasını da görüyoruz bu şekilde :)


Ürünümüz benim son zamanlarda sadece yöneldiğim mat seriler evet dudakta hep mat ürünler kullanıyorum çünkü istersem altına bir lip balm sürerek gayette güzel satin bitirişe çevirebiliyorum. Ürünün adı Tarte Matte LipSurgence ve rengi "ENVY" evet cidden kıskanılacak bir renk :)


2 Brooke Girls dizisindeki Sam karakterinin de ürünün bu olduğunu belirtiyor google (evet google her derde deva) Yumuşacık kremsi ve en önemlisi dudağı kurutmadan oldukça kalıcı bir bitirişe sahip. Rengi ise açıklaması biraz zor site Mauve berry olarak tanımlıyor ama bence bir canlı dudak rengi.


Dudakta duruşu bu şekilde. Aslında biraz soluk çıkmış yani daha hoş ve doğal bir ton duruyor. Dudakları kurutmuyor. Bir süredir kullanıyorum ve hala bitmedi ve daha da biteceğe benzemiyor yani bereketli birşey :) Kesinlikle bir daha alırım ve serideki başka renklere de bakacağım.

Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler!
    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

No comments:

Post a Comment

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy