Wednesday, December 02, 2015

GRATIS İndirimi!Merhaba! Bir Gratis indirimini daha geride bıraktık! Benim indirim anlayışım artık ihtiyaca yönelik o yüzden sürekli aldığım ve bir tane de çok düşündüğüm (farklı amaçlarla) bir ürünü aldım o kadar:) 


THE BALM Mai Billsbepaid ruj: İşte farklı amaçlarla alınan çok amaçlı bir ürün! Hem ruj hem allık niyetine kullanılabilecek harika bir nude rengi! Üstelik ne dudağı ne de yağı kurutup/yağlandırıyor. Dedim ya çok amaçlı. Buna benzer tonu Burberry nin rujunda gördüm daha doğrusu Burberry nin MUA sı Cara Delevigne nin hem yanağına hemde dudağına uyguluyordu ve harika bir sonbahar/ilkbahar için olduğunu söylüyordu. Eh ben o ruja o kadar parayı veremeyeceğime göre The Balm ın hemde indiriminde bu ruju kaptım! Çok memnunum, indirimde kaçmayacak harika bir renk ve detaylı yazısı gelecek :) 

Vaseline: Çok bir forsu yok gibi görünen bu ürünü ben maskaramı temizlemek için kullanıyorum (waterproof) ve kirpiklerimi dökmeyen yöntem olarak bulduğum bir yöntem. Fındık tanesi kadar alıyorum parmağıma ve iki işaret parmağım arasında ısıtıyorum sonrada kirpiklerime nazikçe yediriyorum. Bebe yağı da aynı işlevi görüyor ama vaseline daha pratik. Sonra da kare pamukları ıslatıp suyun fazlasını sıkıyorum ve panda gibi olmuş göz altlarımı siliyorum :) Bitti gitti!

AllFree Natural Deodorant: Açıkçası içerisinde paraben, aliminyum ve alkol içermemesi beni hemen o ürüne iten faktör. Evet vazelin tarzı bir deodorant ama aliminyumdan sağlam şekilde korkan ben için ideal. Limon kokusu da ter kokusunu sağlam şekilde engelliyor. Hemen yedekledim anneme de aldırdım :)


The balm Mai Billspaid rujun rengi bu şekilde. Sizi asla hayalet gibi göstermiyor :) 


Dove Narlı Sabun: Annemle bir süredir sadece sabun ile duş alıyoruz ve cildimizi hiç kurutmuyor tahriş etmiyor ve Dove dan ikimizde şaşmıyoruz. İkimizde sabunlarımızı yedekledik :)

Quik Fix Siyah noktalar için maske: Açıkçası bir kez kullandım bu ürünü ve herhangi bir etkisini göremedim. Sadece burun ve çene için uyguladım. Garip bir kokusu var. Kuru olan cildimi daha da kurumadı ve henüz etkisi hakkında bişi söylemek için sanırım erken.

Törpü: Annemle ikimiz sadece kağıt törpü kullanabiliyoruz ve Gratis in bu renkli törpüleri çok şirin. Hemen bir tane yedekledim:) 


Benri Makyaj Düzeltme Çubuğu: Ben bu çubuk pamukları gece yatmadan önce kirpik ve kaşlarıma uyguladığım hint yağını sürmek ve maskara sürdüğümde hatalarımı temizlemek için kullanıyorum ve aşırı derecede kullanışlı. Sürekli aldıklarımdan.

Benri Kare Pamuk: Sık sık aldığım neredeyse kare pamuk ağacı çıkartacağım ve sık sık bitirdiğim bu kare pamukları yuvarlak olanlardan kat kat daha fazla sevdiğim bir gerçek! Tüm işi kolaylaştırıyor oldu bitti :)

Dirty Works Makyaj Çantası: Bunda indirim var mıydı emin değilim... Ama çok şirin diye aldım ve lens kullandığım için seyahate giderken bu şekilde çantalar çok işime yarıyor. Fakat çıt çıtlı kapama yerinde bir sorun var düzgünü ile değiştireceğim. Yani umarım...
Benim aldıklarım bu kadar! Evet kotex gibi şeylerde almak istedim ama akşam vakti gittiğim için avm ye hiç yoktu ve bende orkid ile yetinmek zorunda kaldım.. Bir kere de indirimden kotex alayım yahu... Umarım sizlerde istediklerinizi alabilmişinizdir!

Öpüldünüz!


Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler!
    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

1 comment:

  1. güzel bir ihtiyaç alışverişi olmuş :) güzel günlerde kullann canım !

    ReplyDelete

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy