Saturday, November 21, 2015

Nuxe Reve De Miel Lip BalmMerhaba!
Bildiğiniz gibi artık her hafta Çarşamba ve Cumartesi yeni bir ürün incelemesi ile karşınızda olacağım :)

Bugünün yıldızı ise Nuxe markasına ait Reve De Miel Lip balmı.

Aslında bu lip balm o kadar meşhur oldu ki herkes 7'den 77'ye diye hitap edebileceğim herkes alıp öve öve bitiremedi. Dudakları çok kuruyan biri olarak bende bir alıp denemek istedim. İçeriğinde bildiğimiz bal var ve kokusu da oldukça iyi bir şekilde geliyor diyebilirim. Eğer bal kokusundan rahatsız veya bala karşı bir alerjiniz varsa bu ürünü almayın. Kesinlikle size göre değil.

Hey!
Today I reivew of Nuxe Reve De Miel Lip Balm.

Actually it's so popular with everyone and everyone loves it. As have very dry lips I wanted to buy it and try it. It has contains honey and also smells honey too. If you don't like honey or alergic don't buy it. It's not for you.


Kullanım olarak ben elimle hijyenik olmadığı için ürünü kulak pamuğu ile içinden alıp dudağıma uyguladım ve göz kararı bunu anladım ama eğer hastaysanız bu ürünü kullanırken iyileştiğinizde yine elinizle içinden sürekli daldırıp almak hiç hijyenik olmayacaktır. Kısacası çok kullanışlı bir ürün değil ve fiyatını düşününce o fiyata daha iyi dudak balmları alınabilir. Evet iyileştirme dudak çatlaklarını geçirme özelliği gerçekten iyi ama vazgeçilmez değil. Üstelik benim dudaklarım özellikle alt dudağım kalın olduğu için çok çabuk kuruyup çatlıyor ve onu iyileştirmede başarılı diyebilirim. Fakat fiyatı oldukça fazla ve açıkçası başka bir lip balma geçiş yaptım bile :) 

I don't like jar products because they are not hygenic for me and I use with cue tip and it's not so handy. I really can't go with packaging it's not for me. Also a bit pricey. Price and not handy is not good combination and even it works with dry patches but sorry Nuxe I already use someone else :)

Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler!

Hope you like it ^.^ Thanks for reading!
    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

No comments:

Post a Comment

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy