Wednesday, November 18, 2015

MAC PRO LongWear Paint Pot "Painterly"Merhaba!
Artık her Çarşamba ve Cumartesi saat 09:00 yeni bir inceleme yazım olacak ve bugünlerde satış ile ilgili bir yayınım olmayacak :) 

Bugünün incelemesi ise meşhur Mac paint potlardan "Painterly"! 

Hey!
From now on every Wednesday and Saturday on 09:00 AM you can see new review post :)

Today's review is famous MAC Paint Pot in "Painterly"!


Öncelikle söylemem gereken ilk şey neden bu paint pot un bu kadar meşhur olması. Tamam renk itibariyle göz kapağını nötrleme ve far için bir baz olduğu gerçek veya temiz bir görünüm için ama sadece o kadar. Başka bir işlevi yok ayrıca kim ne derse desin göz kapağında "çizgilenme" hat safhada! Üstelik benim cildim gayet kuru olmasına rağmen. Ah bu arada söylemeden geçemeyeceğim yapısı da aşırı kuru bu yüzden göz kapağını da ayrıca kurutuyor. 

First of all I want to say that how can be so famous this Painterly. Okay with the color you can use as eye shadow base and have clean looking but that's all! It has not anything else as using and of course the thing is "creasing" welcome to your eye lids. Even I have dry skin and creasing is huge! Also it has much more drier my eye lids too.


Ben sadece denemek amaçlı kullandım ve fırçayla da denedim elimle de denedim ama yok olmayınca olmuyor sanırım. Ve kesinlikle bu ürün bana göre değil. Rengi de göründüğü gibi değil açık cidden. Bu ürün yerine göz altı kapatıcısı kullansanız emin olun daha memnun kalırsınız far bazı amaçlı olarak. Onun dışında far olarak kullanmak istiyorsanız da inanın bu far olarak kullanılabilecek bir ürün değil. Kısacası ben beğenmedim ve beğenenlere de pek anlam veremedim. 

I only use for try and I used with also brush and fingers results are same. Nothing. This product is not for me. Color is not like light as on photos really. You can use your concealer instead of this paint pot and concealer is much more useful trust me. Painterly is only for eye shadow base not like using as eye shadow. I don't like it and also can't get that people who like it.Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler!

Hope you like it ^.^ Thanks for reading!
    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

6 comments:

 1. biraz kuru görünüyor hakkaten,yazı için teşekkürler :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Evet öyle aslında kuru ciltlere göre değil bu ürün :)

   Delete
 2. ben de çok sevmemiştim arkadaşıma verdim o çok hafif makyaj yapar çok severek kullandı..

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tek değilim demek ki.. Evet her cilt tipine gitmiyor orası artık kesin :)

   Delete
 3. Ben severek kullanıyorum. Hatta bayılıyorum. Far bazı amaçlı aninda sabitlenen ve ben cikartana kadar çıkmayan bir ürün. Benimde birçok bloggerin beğendiği ürünü beğenmediğim zamanlar olmuştu. Sonuçta her cilt tipi bir degil. Yazı için teşekkürler :) eline sağlık.

  ReplyDelete
  Replies
  1. İşte bende çizgilenme yapan ürün senin cildine mükemmel uymuş :) şans işte :)

   Delete

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy