Wednesday, November 25, 2015

MAC Mineralize SkinFinish Highlighter/Powder "Lightscapade"Merhaba!
Yeni bir ürün incelemesiyle karşınızdayım! Bildiğiniz üzere her Çarşamba ve Cumartesi yeni bir inceleme yazısıyla karşınızda olacağım.

Bugünün konuğu Mac in her daim yıldızı "Lightscapade" :)

Hey!
Today I review of Mac "Lightscapade" :)


Yapısı elbette Mineralize olduğu için pudra formunda ve kuru cilti bir insan olan bana göre pudra uzak durulması gereken en önemli şeydir. Ama bu aydınlatıcıyı duyduğumda ne yazık ki dayanamadım ve aldım. Tabiki yapmamam gereken bir hareketti ama olsun gönlüm ferah :) 

Formula is of course powder like other mineralize items and I avoid to use powder because of dry skin. However when I heard this highlighter I can't hold myself and bought it :)


Rengi için bir sürü açıklama yapan blogger arkadaşlarımın yazısına bakabilirsiniz ama ben şunu rahatlıkla diyebilirim ki içinde mavilik, sarılık ve beyazlık barındıran bir inci tanesi gibi adeta. Eğer beyaz tenliyseniz ve cildiniz yağlıysa düşünmeden gidin koşun alın aldırın! Öyle disko topuna döndürmeyecek olan bu ürün oldukça kullanışlı. Üstelik bana göre kendisine has bir yapısı ve rengi var. Bence MAC in en kendine has ürünlerin başında geliyor Lightscapade. Fakat doğru fırçayı bulmanız gerekiyor bu ürün için. Öyle parmakla yaparım mantığını bir rafa kaldırın. Yok öyle birşey. Bana göre ince uçlu bir tapered fırça işinizi görür. (elmacık kemik, dudak ve burun üstü, alna ve göz pınarlarına uygulama için) 

Many blogger friends descripe the color but I cna say that this is blue with neutral yellow with pearl color. If you have fair and oily skin don't thinking about it go and buy! You can not be disco ball with this. So natural looking and MAC has very unique for own with this highlighter because you can't find any dupe to this. But you must use true brush and small tapered one will work. Not use with your fingers!

Benim tenimde duruşu bu şekilde ve söylemem gereken şey şu aşırı derecede doğal! İçinde sarılık yok sanki kendiliğinden bir aydınlık görünümü var ya da ıslak görünümü. İçinde simleri var gibi görünüyor ama bu sizi asla rahatsız edecek boyutta değil. Kısacası her ten rengine ama özellikle açık tenlilere gidebilecek şahane birşey. Fakat benim gibi pudra ürünlere karşıysanız sizin içinde kısa süre sonra bir yazım olacak ve bayılacağınızdan eminim :)

Here is swatch on my hand. And you can see soo natural! It has not yellowish color and looks dewy wety look without glitter! Yes it has tiny little shimmer but you can't recognise. At the end it can go with any skin color and brilliant thing. But if you are against with powder products like me I tell you that next post will for you :)


Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler!

Hope you like it ^.^ Thanks for reading!
    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

No comments:

Post a Comment

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy