Saturday, November 07, 2015

İnceleme/Review | Stila In The Light Eye Shadow Palette!Herkese Merhaba!

Bugün sizlere yazın instagram hesabımdan (takip etmeyenler için @cicolsun) bana hediye edilmiş (firma değil arkadaş canım ;)) bu paleti nihayet(?!) incelemesini yapıyorum.  

Öncelikle çok cici bir ambalajı olduğunu söylemeliyim. Sanki doğal naturel bir görünüm sergiliyor. Hele içerisinden çıkan mini kitapçık çok şirin! İçinde size nasıl makyaj yapabileceğinizi söylüyor.

Hey!
Today I review of my new gift (also I posted on instagram @cicolsun) Stila In The Light Palette!

First of all I want to say that package is so cute! It's kinda like natural and organic. Also little mini book so cutie! It tells you that how can use colors.


Bu paleti ilk benim gibi kızıl bir youtuber olan Rosie de görmüştüm ve paletteki tüm renkleri kullandığına göre bende de işe yarar diye bir düz mantık kurmuştum (yani çil desen aynı beyaz ten desen aynı saç desen aynı...)

Kapatıp açması klasik bir mıknatıslı sistem. Bir aynası ve en güzeli stila nın göz kaleminin olması ve oldukça dayanıklı bişi olduğunu söylemeliyim :) Ama ben asansörlü kalem kullanmaktan pek haz etmiyorum.... Maybelline Lasting Drama Waterproof Gel Kalem bana yetiyor :)

I saw this palette youtuber Rosie and she has red hair like me. Also she has fair skin and I thought this palette will also work on me too :) 

Palette has magnetic system which is not too much keen on it. It has a mirror and also Long Lasting Black Eyeliner but I have Maybelline Lasting Drama WaterProof Gel Pencil which is always I use to.


Evvet! Renklerimizi gösteren bir skalası mevcut ama zaten farı aldığınızın altında da aynı şekilde yazıyor :)

Yes! You can see name of colors on the back but also you can see under pan of eyeshadows :)


Açılmış haliyle kucağımda yerini aldı! İşte benim sevdiceğim <3

It looks like this! My new baby <3


Bare, Bliss, Ebony ve Sandstone paletteki 4 mat renk. Diğerleri de çok ışıltılı sanmayın (Bubbly dışında) gayet uygun günlük ve gece makyajı yapılabilir düzeydeler.

Bare, Bliss, Ebony and Sandstone are matte colors in palette. Other are not too much shimmer or metallic but they are so perfect colors for day&night!


Üst sıra Bare (mat), Kitten (Işıltılı), Bliss (mat)
Alt sıra Bubbly (ışıltılı), Gilded Gold (ışıltılı), Luster (ışıltılı)

Up: Bare (matte), Kitten, Bliss (matte)
Down: Bubbly, Gilded Gold, Luster 


Üst sıra Bliss (mat), Sunset (ışıltılı), Sandstone (mat)
Alt sıra Luster (ışıltılı), Night Sky (ışıltılı), Ebony (mat)

Up: Bliss (matte), Sunset, Sandstone (matte)
Down: Luster, Night Sky and Ebony (matte) 


Yukarıdan aşağıya; Bare, Kitten, Bliss, Sunset, Sandstone

Up to down; Bare, Kitten, Bliss, Sunset, Sandstone 


Yukarıdan aşağıya; Bubbly, Gilded Gold, Luster, Night Sky, Ebony

Up To down: Bubbly, Gilded Gold, Luster, Night Sky, Ebony


Farlarla ilgili söyleyebileceğim en önemli şey sanırım "tozutmuyor" oluşu! Evet Naked lar gibi veya Nude tude serileri gibi bir palet değil. Altına kesinlikle bir baz uygulamama gerek kalmıyor.

Ben bu paleti çok sevdim elbette hediye olması da ayrıca güzeldi ama genel olarak performansını çok başarılı buldum ve renkleri de tam benlik! Sadece bu palet herşeye yeter! Yalnız üzücü yanı şu ki bu bir koleksiyon ürünüydü 2015 yılının başında çıkan ve stokları bittiğinden bulunması zor. Ama özellikle İngiltere'ye giden bir yakınınız varsa mutlaka ısmarlamalısınız!

Most important thing is for this eyeshadow is not like Naked palettes! They are not tooo much powdery! They much more creamy and nothing fell on your under eyes when you applied. Even nothing need eyeshadow primer but if you have oily skin you should apply primer first.

I love this palette of course it's also gift and in general performence is perfect and colors are only for me! Unfortunately this palette was limited edition and it launched at the begining of 2015 and it's really hard to find. However if you have any friends that go to England you can kindly ask your friend!Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler!

Hope you like it ^.^ Thanks for reading!
    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

1 comment:

  1. Gerçekten renkleri çok doğal ve kullanışlıymış siz de güzel günlerde kullanın :)

    ReplyDelete

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy