Saturday, November 14, 2015

İnceleme / Review | The Body Shop Honey Bronzer for Fair Skin / Açık Tenliler için BronzerMerhaba Millet!
Yeni bir inceleme yazısıyla sizinleyim ve bugünün konuğu "The Body Shop Honey Bronzer" Alkış!

Hello People!
I'm with you new review and today's guest is "The Body Shop Honey Bronzer" Claps!
Öncelikle o tatlı petekli doku beni benden aldı ve bu kelimeyi nasıl ingilizceye çevireceğim Allah bilir... Neyse Çok şık bir ambalaja sahip bu bronzer ı eğer denemediyseniz çok şey kaçırıyorsunuz derim! Hele ki benim gibi beyaz tenliyseniz ve bu ürünü bilmiyorsanız amanın yandı gülüm keten helva (buyur birde burdan yak bunu nasıl çevireceğim şimdi!) Söylemem gereken diğer önemli ayrıntı ise değişik hoş bir kokusu var. Tanımlayamıyorum ama bal gibi değil kesinlikle. Sadece kötü kozmetik gibi de değil. Umarım anlatabilmişimdir -.-

First of all I deeply love with that honeycomb texture of powder. It has so chic packaging and if you still don't know this bronzer well you missed huge thing. Even you have fair skin and still don't know this bronzer well you should drink cold water and leave behind it! Other I want to say that is nothing irritate smell. I can't describe but nothing like cosmetic smell or bad smell. It's kinda good vaguely smell of course nothing like smells of honey. I hope I can tell -.-


Aynası cidden aşırı çok güzel!

Lovely brilliant mirror!


01 numarası en açık diye geçen bronzer olmasına rağmen sanırım 02 numarası daha da açık ama onu hiçbir yerde bulamadım. Satıcılarda neyin ne olduğunu bilmiyor her zamanki gibi... Bana önce 01 numarası yok dediler hatta gidiyordum mağazadan aldım elime hafif sıyrılmış alarmı satıcının gözünün önünde bandrolü bir kaldırdım hani yoktu 01 en açığı dedim? Sadece suratıma baktılar... Siz söylenene inanmayın yok o alarm çıkmayacak gibi tepkilere de maruz kalmamak için mağaza görevlisinden rica edin ya da onun önünde yapın.

I don't know 01 is the fairiest one or 02 one but only I can find 01 one because 02 one doesn't exist in my country. even makeup artist doesn't know which one is fairiest or 02 is exist or not... So hard times -.-


Ben ürünü Zoeva nın 127 Luxe Sheer Cheek adındaki yumuşacık fırçasıyla uyguluyorum. Evet bir tek bu fırçayı satmadım çünkü harika ötesi bir fırça eğer sizde bulursanız bu fırçayı satmayın! Ancak daha iyisini bulursanız elden çıkarırsınız :) Ben allık gibi de uyguluyorum çünkü yanaklarımda çok farklı bir tona ulaşıyor bu bronzer ki aşağıdaki fotoğrafta bunu çok net görüyorsunuz :)

I use with Zoeva 127 Luxe Sheer Cheek blush brush and it's really so soft. I can use like blush and it gets really different color as you can see on picture below :)


İşte! Hafif kızarık görünümü bu şekilde elde ediyorum daha önce de dediğim gibi :) Ama sadece bronzer olarak kullanmadığım da bir gerçek! Harika bir far geçiş rengi olabileceğini biliyor muydunuz? Artık öğrendiniz kısacası bitmeyen crease farı yapmışlar tabiri bu bronzer a cuk diye oturuyor arkadaş! Kısacası bu ürüne bayıldım! Yine alırım!

This is it! Kinda little pinchi cheeks and also defines my cheek bones. Of course with this product nothing enough for bronzer! It's also perfect crease eyeshadow never ending! I love this Bronzer and I'll buy it again!
Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler!

Hope you like it ^.^ Thanks for reading!
    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

1 comment:

  1. Çok merak ettiğim bir üründü. Sitenizi de yeni keşfettim ve çok beğendim. Ben de sizi blogumda görmekten mutluluk duyarım.

    ReplyDelete

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy