Saturday, November 28, 2015

Eva Marée Lip MazimizerMerhaba!
Sağlık sebeplerimden ötürü sadece instagram üzerinden sizinle konuşabiliyorum (takip etmek isteyenler için @cicolsun) Ve bugün yayınlanacağına söz verdiğim dermoeczanem.com sayesinde tanıştığım harika lip plumper dan bahsetmek istiyorum :)


Alt tarafı bir dudak dolgunlaştırıcısı ne gibi bir özelliği olur demeyin benim dudaklarımı yumuşacık yapıp iyice nemlendiren ve çok ağır bir tadı olmayıp hiç kokusu olmayan bir dudak ürünü oldukça değerlidir. Ben geceden sürüyorum sabaha dudaklarımın çizgisi bayağı bir yumuşadığı için oldukça dolgunlaşmış şekilde uyanıyor dudaklarım güne :) 


Renksiz ve dudakta yapışkanlık hissi vermiyor ama dışarıda rüzgarda uçuşan (ki kış geldi rüzgar, kar, yağmur hepsi bir arada...) saçlarınız dudağınıza yapışacaktır ama yağlı birşey yiyip de dudağını silmemiş görüntüsü yok bu üründe. İlk sürdüğünüzde bir karıncalanma yaşıyorsunuz doğal olarak ve bu his gittikçe ferahlığa doğru bırakıyor kendisini ve dudaklarınız yumuşayıp rahatlatıyor. Ama kesinlikle o Sally Hansen kiler gibi değil bunu belirteyim hatta Blistex bile daha çok yakıyor (naneli mavi kutuda olanı) Günde iki kez diyor ama ben gece yatarken ve dışarı çıktığımda mat rujumun altına biraz nem versin kuru durmasın diye hafifçe uyguluyorum bir nevi lip balm görevi görüyor. 2 haftadır bir fiil kullanıyorum ve herhangi ters bir durumla karşılaşmadım.


İşin acaip kısmı ise kutusu... Sanki dersin Barbie aldım alt tarafı bir dudak dolgunlaştırıcısı bir kutusu var kocaman.. Sanırım Barbie kutusu mantığı var bir nevi subliminal mesaj...


Üzerinde türkçe açıklaması ve içeriğini de belirtiyor ve güzel bir ayrıntı hayvanlar üstünde denenmiyor! Ben Cruelty Free olayını çok seviyorum o yüzden hassas davranmaya çalışıyorum elimden geldiğince :) 

Son olarak ürünü beğendim. Ama biraz pahalı 70TL gibi.. Biliyorum Dior un Lip Maximizer Collagen Activ iki katı ama yinede pahalı sık kullanılması önerilen bir ürün için. Bittiğinde etkisini beğenirsem 2. sini alacağım bir gerçek bu yüzden biraz indirim biraz Black Friday sevgili dermoeczanem :)Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler!
    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

No comments:

Post a Comment

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy