Monday, October 19, 2015

TAKI SATIŞLARIM BAŞLIYOR AMA ÖNCE DİKKAT ^.^


Merhaba Hepinize!
Yeni bir haftaya yeni bir seri ile başlıyorum!

Evet TAKILAR!

Hepsinin 925 ayar gümüş olduğunu şimdiden belirteyim. 
Babam Esnaf olduğu için toptan almak benim için oldukça basit. 
Hemen hepsi benim annemin veya kuzenimin zevklerine göre veya popüler ürünlere göre seçildiğini belirtmeliyim. 

Eğer hiç kullanılmamış diyorsam ki bir çoğu öyle bilin ki o ürün KULLANILMAMIŞTIR. Zaten kullanılan ürünü belirtmeyi özellikle söylüyorum ve şunu da ekliyorum. Sık sık kullandığım bir kolyem küpem ve yüzüğüm var. Onun dışında beğenip bildiğimiz savrukça hareket ederek alıp mücevher kutusuna koyuyorum ve aklımdan resmen çıkıyor... Aslında bu özelliğim hiç ama hiç iyi birşey değil ve iyi de bir örnek değil. O yüzden sürekli kullandığım ürünleri eledim ve geri kalanları olduğu gibi satışa çıkardım. 
Bazıları kişiye özel yapıldığı için özellikle yüzüklerde artık küçük şehirlerde bile tamtur olmadığı sürece yüzükleri çok makul bir fiyata büyütüp küçültebiliyorlar. (5-6 numaraya kadar)
O yüzden çok büyük bir sorun olacağını düşünmüyorum ama fotoğrafını kaydedip bir kuyumcuya gidip sorarak da bilgi edinebilirsiniz. Düşünün küçük yerlerde bile fotoğrafı var mı diye soruyorlar artık internet hayatımızın bir parçası ^.^

Son olarak ürünleri koyup fotoğraflar çok yer kapladığından ana sayfada değil de başlığa tıklayarak veya Continue basarak devamını görebilirsiniz yayının :) Anasayfaya yoğunluk olmaması adına bu yolu seçtiğimi de özellikle belirtiyorum :)

Bunun dışında kargodan tasarruf etmek amaçlı ürünü aldıktan sonra kargonuzu bekletebilirsiniz. 1 hatta 2 haftadır kargolarını bekleten müşterilerim var :) 

Bunun dışında ödemeyi yaptıktan sonra kargolamamı istiyorsanız lütfen bana mail atarak (bailomos@gmail.com) adres-ad-telefon bilgilerinizi vermenizi rica ediyorum. Bu şekilde bekleme olmasın diye bunun özellikle üzerinde durduğumu belirteyim. Sağlık ve iş sebeplerimden ötürü ben sadece evde kargoları hazırlayıp gönderim işini babam hallediyor ondan bir aksama olmadan ancak bir gün sonra gönderebiliyoruz. Bu yüzden istediğiniz kargo şirketini de belirtebilir eğer size yakın bir kargo şubesi varsa şube teslim de isteyebilirsiniz.

Çok sıkça olan bir soru ise ürünlerimi listelesem bile haberdar olmamanız.. Sayfanın sağında bulunan "Join This Site" a basarak twitter veya gmail üzerinden beni takip edebilir ve yine onun hemen altında bulunan Email adresinizi girip submit derseniz yayınladığım an ilk sizin mail adresinize gelir ^.^  

Ürünleri en fazla 5 güne kadar ayırma yapabilirim daha fazla yapamıyorum ne yazık ki çünkü o ürünü soran çok kişi oluyor ve onları bekletiyorum bu sefer ve onlara haksızlık oluyor.. Siz alıp bana paypal veya havale/eft yoluyla banka hesabıma ödemeyi yapabilirsiniz. Lütfen bu konuda sizden anlayış bekliyorum.. Sonuçta ben bundan bir maddi bir kar elde etmiyorum. Ah manevi olarak sizler sayenizde çok güzel şeyler olduğunu da belirtmeme izin verin ^.^

Son olarak tekrar tekrar hepiniz o kadar değerli o kadar tatlısınız ki bunu sizlere anlatamam. Tanıştığım harika insanlar yine bu sayede oldu ve başka satıcı arkadaşlarla instagram üzerinden tanıştım ki buna en güzel örnek orjinaliburada hesabı! Ben bana mesaj atan ürün sorup bulamasa da benimle temas kuran hepinize çok çok teşekkür ederim! Ben sizlerle tanıştığım için çok mutluyum. Ve sizlerinde çok mutlu ve sağlıklı olmanızı diliyorum! 

İYİ Kİ VARSINIZ! KOCAMAN SEVİLİYORSUNUZ!  

No comments:

Post a Comment

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy