Sunday, October 18, 2015

ÖNEMLİ!Herkese Merhaba!

Bugün oldukça üzgün ve sinirli olduğum bir konuyu sizlerle paylaşmak istiyorum.
Bu zamana kadar satışa sunduğum ürünlerim ile ilgili ne dediysem hepsinin arkasındayım. Eğer kullandım diyorsam kullandım, eğer sadece swatch yaptım diyorsam sadece swatch yaptım ya da sadece kendimi mutlu etmek için alıp kenara attım ve hiç kullanmadım. Bunu kuzenim başta olmak üzere elbette bende çok fazla bilinçsizce alışveriş yapmışlığım olmuştur. Ama uzun bir süredir sadece markaların kendi sayfalarından veya mağazalarından alıyoruz. Real Techniques markası ise Ebay den alınmış olup bize ingiltere'den gelmişti fakat daha sonra fazlalık görüp kenara koymuştuk ve kullanmamıştık hediye ederiz diye. Daha sonra da yardım etmek için bu proje aklıma gelince elbette satışa onu da sunmaktan çekinmedim. İlk başta iyi ki hediye etmemiştim resmen rezillik olurdu. Çünkü ürünleri alan arkadaşımız sevgili Hilal ürünlerin aslında çok adi olduğunu ve saplarının dahi kolayca ayrıldığını belirtti. Bende şaşırdım ve fotoğraflamasını rica ettim. Gerçekten de öyle. Ve geldiğimiz sonuç: Ürünler Replika! Bir tek bu ürünleri Ebayden almak gibi bir hataya düşmüştük ve gelinen sonuç. Bir daha herhalde asla İngiltere Ebayden birşey satın almam. Ebay den de şikayet oluşturduk ve anında cevap geldi ödediğimiz miktar geri ödendi. Demek ki bir tek biz yaşamamışız bunu. Buradan da belirtiyorum diğer tüm ürünleri sadece kendi sitesinden veya mağazadan aldığım için içim rahat hele ki kendim de denediğim için. Fakat bu ürünleri denememem ve bir fikir sahibi olmamam beni bu duruma getirdi. Sevgili Hilal anlayışlı olduğu için sadece durumu bana bildirdi ve tabiki tatlıya bağlandı :)
Bende sizlere buradan benim gibi sürekli alışveriş yapan biri olarak bu hataya düştüğüme göre ki elbette kendimi yüksek görerek demiyorum fakat bu konularda normalde dikkatliyimdir ama bu kez gözümden kaçmış ve ben oldukça üzüldüm. Fotoğrafı görüyorsunuz içinden dahi çıkarmadan sadece gönderdiğim zaman kendi kılıfından ki zor çıkardım gönderdim yani resmen birebir aynıydı! Sadece fırçaları elime aldığım zaman normalden daha hafif geldi ilk an fakat üstünde durmadım. Sizlerde bu konuda oldukça dikkatli olun lütfen.
Artık öyle bir çağda yaşıyoruz ki hani desem ki normalden çok daha ucuza aldım ondan böyle oldu diyeceğim ama yani normal parasıyla aynı bir fiyat ödedim oradan dahi birşey diyemiyorum. Artık insanlar öyle duruma gelmişler ki sadece kandırmaca sadece art niyet.. Sonra diyoruz ki çocuklara bişi olmasın.. Bu kadar basit birşeyde bile insanlar birbirini kandırmak için uğraşıyorsa kim bilir daha neler yaparlar.. Belki benzetmem uç nokta olabilir ama kandırmak, art niyet hep aynı güdüyü taşır. Art niyetin küçüğü büyüğü olmaz.

Son olarak herkese yardımcı olan HEPİNİZE SİZLERE KOCAMAN KOCAMAN SEVGİLERİMİ SUNUYORUM! İYİ Kİ VARSINIZ! İYİ Kİ BENİM PROJEME DESTEK OLDUNUZ!
Son bir senedir kendi kendime yiyip bitiriyordum yaptığım hiçbirşey ne tat ne zevk veriyordu. Ama birilerine yardım etmek hayır duası almak cidden insanın ruhuna iyi geliyormuş. Mutlu ediyormuş insanı daha da önemlisi insanın yüreğini doyuruyormuş. Ben bu işe başladığımda acaba korkuları vardı ya tutmazsa ya olmazsa filan ki daha öncede satış yaptım ama bu şekilde ilgiyi ve en önemlisi şefkati ilk kez görüyorum! Çok tatlı insanlarla tanıştım: Gizem, Yonca, Dilara gibi! CrocusInSun sitemden 1. yılı doldurmama rağmen ben 2009 dan beri blog tutuyorum ki eskisi de Cicole idi. CrocusInSun ı açtığımdan beri elbette Cicole artık yayında değil. Elbette itsbeauty den üyeliğim sayesinde blog hayatımızda yokken çok tatlı arkadaşlar edinmiştim ve hala onlar hayatımda! Şimdi de bu projeyle tanıştığım tatlı insanlarla katlanarak etrafım tatlılık ile dolup taşıyor!

Son olarak mutluluk hep sizinle olsun ^.^

SİZLERİ ÇOOOK SEVİYORUM!


ÇİĞDEM ÇOLAK
BİYOLOG2 comments:

  1. üzüldüm, online alışverişte maalesef olabiliyor böyle şeyler

    ReplyDelete
  2. En azından ebay müşterisinin arkasında oldugu için geri ödemesini mutlaka yaptırıyo.. Gittigidiyor da bir ebay kuruluşu ama o seviyeye gelebilmesi için kırk fırın ekmek yemesi gerekiyor sanırım..
    Bu arada adımın geçmesine okadar çoook sevindim kiiiiiiii ^.^

    ReplyDelete

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy