Sunday, October 25, 2015

New Year Wish List!Merhaba!
Bu yılın wish list i de aynen bu şekilde güzelliklerle dolu bir set olarak birleştirdim :) Evet ilki sigma Mrs. Bunny set ve inanın bunu cidden çok istiyorum. Baba Duy Sesimi (ya da oku yazımı^.^)
Linki için buraya ^.^


Sıradaki istediğim ve fiyatından ötürü bana göre çok saçma olan Ralph Lauren elbise. Kendisi tam istediğim gibi ve bana göre şahane! Elbette kumaşının ipek olması da bu fiyatı arttırıyor ama İstanbul'a gittiğimde kendisinin aynısından diktirmeyi planlıyorum. Buradan elbiseye bakabilirsiniz. Not: link yüksek fiyat içerir -.-


Bu yüzüğe hayran kaldım fakat ben pırlanta düşmanı biriyim. Yani pırlantanın nasıl çıkarıldığını gayet iyi biliyorum. Beğendiğim şey yüzüğün modeli ve o taşlar pırlanta yerine zircon olsa benim için daha değerli ve güzel olurdu. Elbette benzerlerini buldum ki Kurshuni de bir benzeri var elime biraz büyük geliyor ama olsun yine de seviyorum yüzüğümü :) Buradan yüzüğü inceleyebilirsiniz.


Bu isteğim sevgili Onurcum sayesinde olacak sanırım. Ne yazık ki ülkemizde Yves Rocher ın açık renkli ten ürünleri bulunmuyor. Ve inanın bunun sebebini merak ediyorum. Sürekli mesaj atıyorum yani Türk kadınlarının sadece koyu ten rengine mi sahip olduklarına inanıyor bu firmalar anlamış değilim. O kadar güzel ürün yapıyorlar ama gelin görün ki renkleri K-O-Y-U! Lütfen sizlerde info@yvesrocher.com.tr adresine ten renginizin açık olmasından ötürü ten grubundan birşey alamadığınızı belirtin. Çünkü gerçekten ten grubu başarılı ama renklerinden ötürü alamamak sinir bozucu! Ben İngiliz Yves Rocher sayfasında bütün renkleri görüyorum, buradan sizde bakabilirsiniz.


Son isteğim evet bu sevimli maskarayı deneyimlemek! Benefit in Roller Lash maskarasını cidden merak ediyorum çünkü dolgunluk ve maksimum kıvırma sağlıyormuş. Ben They're real ı pek beğenmemiştim yani dolgunluk ve kıvırma adına hiçbir özelliği yoktu ama uzunluk konusunda harikalar yaratıyordu ki ben testerını kullanmıştım ve çoğu kişi tester ürünün tam boyundan çok çok daha etkili olduğunu söylüyorken tam boyu demek ki bende hiç işe yaramayacakmış bu mantığa göre. Her neyse bu maskara ile ilgili herkesten harika yorumlar duydum ve evet cidden merak ediyorum. Ama şimdilik muadili olan MaxFactor Clump defy waterproof u ile yetiniyorum :) Tabi daha da uygunu olan Maybelline Falsies Black Drama da oldukça başarılı bunu belirtmem gerek :) 

İşte benim bütün yeni yılda isteklerim bunlar ve hepsi de birer cep yakan cinsten kabul etmek lazım. Eee Noel Baba gelsin ben ona listemi vereceğim arkadaşlar :) 

Tabi herkese harika bir yeni yıl dilerim şimdiden. Neden bunu Ekimde söylüyorsun diyenlere benim için Eylül-Ekim-Kasım yani kendi tabirimle eek (aynen böyle okuyorum) oldukça hızlı geçen aylardır. Bir bakmışım aralık olmuş hep böyle derim. Bu yüzden dileklerimi unutmadan yazıyorum. 

Hepinize kocaman öpücükler!Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler ^.^
    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

1 comment:

  1. babası duy sesini :) İnşallah alırsın hepsini canım

    ReplyDelete

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy