Saturday, October 17, 2015

Makyajtrendi.com | Online Alışveriş & İncelemeMerhaba!

Bugün sizlere yine makyajtrendi.com dan alınan bir alışveriş yazısıyla karşınızdayım. Lafı çok uzatmadan hemen ürünlere geçiyorum!MakeUpForever markasının ürünlerini merak ediyordum ve elbetteki hemencecik Mac farlardan oldukça büyük ve yumuşak pigmentli farlarından satın aldım (haznesiyle birlikte tabiki)


Bendeki renkleri soldaki I-628 ve sağdaki S-556. Soldaki oldukça güzel kahve-haki rengi arasında bir renk ve ben bayılıyorum bu renklere! Kahve gözlüyseniz hemen rengini değiştiriyor (o renk skalasını unutun! Bende işe yaramıyor). Sağdaki ise gri-taupe renginde ve kremsi satin-mat bitişli bir far ne zaman gözlerimde doğal ama belirginlik istersem kullanıyorum. Asla tozutma yapmıyor ve kesinlikle göz kapaklarından uçmuyor veya çizgilenme yapmıyor. Üstelik baz kullanmama gerek bile kalmıyor!


Sıradaki ürün ise MakeUpForever ın tabiki de HD krem allığı. Bu allığı aldığım günden beri kullanıyorum! Kuzenim daha koyu tenli olduğu için bendeki rengin daha açığını aldı (siteden değil). Bendeki rengi ise 330 Rosy Plum! En açık renk olan Cool Pink den bir tık daha koyu ama doğal bir canlılık verdiği gerçek! Ben duo-fiber veya stippling fırçayla uyguluyorum. Evet açılı allık fırçaları krem allıklarda işe yaramıyor maalesef. Kuru ciltlilere veya kuru yanaklar bayram edecek bu allıkla. Asla kötü bir görüntüye sebep olmuyor aksine aynı dediği gibi HD bir görünüm veriyor. Ve bence MUFE de beğendiğim ve defalarca alacağım tek şey kesinlikle bu allıktır! Umarım bu rengi hiiiç bitmez!


Son ürün ise Nars ın öve öve bitirilemeyen, o meşhur mu meşhur kapatıcısı. Bundan iki tane almıştık ve ben duruşunu hiç beğenmedim ve bir tanesini kullanmış olduğumuz için hiç kullanılmamış olanını geri iade ettim. Site bu konuda o kadar anlayışlı ki size anlatamam! Sephora da farların rengine bakıp siteden online alıyorum artık gerisini siz düşünün! Aldığım rimelden memnun kalmadım sorunumu belirttim hiç itirazsız geri aldılar! Mükemmel bişi! Keyfimden geri iade etmemiştim ki bildiğim rimelden şaşmamak gerektiğini de böylece öğrenmiş oldum ama bu kadar anlayışlı ve yapıcı çözüm üreten bir kozmetik firmasını daha tanımıyorum Türkiye'de o kadar net söylüyorum!

Kapatıcıya gelecek olursak, rengi bana uysa da ben duruşunu beğenmedim ve o kadar paraya değmediğini düşünüyorum. Elbette her cilt tipi farklı bunun etkisi çok büyük. Kuzenim ise aynı kapatıcıya bayıldı yani diyemem ki ben farklı tüpü kullandım; ikimizde aynı tüpteki ürünü kullandık o bayıldı bense "ehh" dedim. Kısacası testerına bakılması gereken birşey bu!


Burada da sırasıyla swatchları mevcut!


Belli bir miktarda alışveriş yaptığınızda bu H2O+ set hediyeydi ve setteki Hydrating Body Gloss benim almak istediğim bir üründü ve bu set gelince pek sevindim çünkü body gloss cidden anlatılan kadar varmış! Bacaklarınıza yaz akşamları veya gündüzleri sürün mini şort/eteğinizi giyin ve çıkın! Bacaklarınız harika görünüyor! Bu simli vücut krem/spreylerindense bu ürün hayat kurtarıcı diyebilirim. Artık yaz geçse de ve ben yaz boyunca kullanmış olsamda oldukça bereketli olduğundan yarıyı bile görmedim ki yakında onunla ilgili de bir yazı yazmayı düşünüyorum.


Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler ^.^
    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

No comments:

Post a Comment

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy