Thursday, October 22, 2015

Kozmetik Tarihleri Hakkında! Herkes Bilinçlenmeli!

Herkese merhaba!

Şuan oldukça sinirliyim ve üzgünüm! Elimdeki ürünleri checkcosmetic sitesinden bakarak son kullanma tarihlerinin ne zaman olduğunu öğrenebileceğimi daha ne yazık ki yeni öğrendim! Eğer bir ürün alacaksanız hemen telefonunuzdan checkcosmetic yapın ve ürünün altında üstüne belli belirsiz basılmış olan 3 haneli kodu markayı seçip yazın. Bu şekilde aptal yerine konmamamız gerektiğini eğer bir işi adam gibi yapamıyorlarsa da yerlerine ADAM GİBİ İŞİ YAPANLAR GELSİN! Bundan sonra  kasada gördüğüm her bir kişiye uyarımı yapacağım hatta bizzat ben yardım edeceğim internetten bakıp! 

BAYANLARDA MEME KANSERİ YAŞI ARTIK 20 İKEN BU ŞEKİLDE ÜRÜNLERİ BİZE RESMEN KAKALAYAN HERKESİN İLAHİ ADALETİ BEKLEMEDEN HEPSİNE SAVAŞ İLAN EDİYORUM! LÜTFEN BUNDA BENİ YALNIZ BIRAKMAYIN UNUTMAYIN BİZ SAHİP ÇIKMAZSAK SAĞLIĞIMIZA BU YARATIKLAR DAHA ÇOK BİZİ APTAL YERİNE KOYARLAR! EVET YARATIK ÇÜNKÜ HERHANGİ BİR HAYVAN ADIYLA HİTAP EDEMEM O CANLILARA Kİ O CANLILAR HİÇ GÖZLERİNİ KIRPMADAN ONLARA ZARAR VERİRKEN! 

O KADAR SİNİRLİ O KADAR KIZGINIM Kİ! LÜTFEN ELİNİZDEKİ LOREAL MAYBELLİNE VE TÜM DİĞER MARKALARI KONTROL EDİN! BU ŞAKA DEĞİL "HENÜZ BİR KOKUDA DEĞİŞİKLİK YOK BİŞİ OLMAZ" DEMEYİN SAĞLIK ŞAKAYA GELMEZ! GÜNLERDİR TEK BİR HORMONAL DENGESİZLİĞİM YÜZÜNDEN UYKU BİLE UYUYAMIYORUM! LÜTFEN YALVARIRIM HEPİNİZE ÇOK DİKKATLİ OLUN ARTIK ETRAFIMIZ BU YARATIKLARLA DOLU İKEN BİZLER DİKKATLİ OLMALI VE BİRBİRİMİZİ UYARMALIYIZ! 

Aşağıda MAC markasına atmış olduğum mail mevcuttur!
MAC

"Size o kadar kızgınım ki... Elimde geçen sene almış olduğum iki ürün Biri Creme In Your Coffee ruj ki kodu Aşağıda size eklerle vermiş olduğum rujdur A82 ve Diğeri Capricious onunda kodu A72 olup checkcosmetic.net adresinden MAC markasını seçip bu kodları yapmış olduğumda İKİSİNİNDE SON KULLANMA TARİHİNİN ÜZERİNDEN 3 YIL GEÇMİŞTİR! Hadi 2015 yılında olduğumuz için 3 YIL peki İLK ALDIĞIMDA NE OLUYORDU? 2 YIL GEÇMİŞ SON KULLANMA TARİHİNİN ÜSTÜNDEN! BİRDE SİTE UYARI VERİYOR GEÇMİŞTİR DİYE ÇARPI KOYARAK! İNSANLARI NASIL BU ŞEKİLDE APTAL YERİNE KOYABİLİYORSUNUZ? MADEM BİRŞEY SATIYORSUNUZ BARİ SİTENİZE DE EKLEYİN CHECKCOSMETIC SİTESİNDEN KONTROL EDİN DİYE! AYNI ŞEYİ BOBBI BROWN PALLADIUM AVM DEN ALMIŞ OLDUĞUM RENKLİ NEMLENDİRİCİDE YAPTI VE TEK BİRŞEY DAHİ SÖYLEMEDİLER BU NASIL BİR PİSLİKTİR Kİ ELCA SÜRESİ GEÇMİŞ ÜRÜNLERİ GÖNÜL RAHATLIĞIYLA SATABİLİYOR?! İNSANLAR KANSER OLSUN DİYE Mİ VARSINIZ SİZ? TÜM BU YAPTIKLARINIZI ÖZELLİKLE BLOGUMDA BELİRTEREK BÜYÜK HARFLERLE YAZACAĞIM Kİ HERKES BİLSİN! HERKES ALDIĞI ÜRÜNÜ KONTROL ETSİN!? BU NASIL BİR KARAKTERSİZLİKTİR Kİ BU ŞEKİLDE RAHAT RAHAT YAŞAYABİLECEĞİNİZE İNANMANIZ! SİZE NASIL NE ŞEKİLDE HAKARET EDECEĞİMİ BİLE BİLMİYORUM İÇİMDEKİ NEFRETİ SİZE KUSMAK İÇİN! İNSAN SAĞLIĞIYLA OYNAMAK SİZİN İÇİN BİR HİÇSE UMARIM BAŞINIZA AYNI ŞEYLER GELİRDE BELKİ YAPTIKLARINIZIN BEDELİNİ İLAHİ ADALETTEN BULURSUNUZ! ALDIĞIM İKİ ÜRÜN İNTERNET MAĞAZANIZDAN AMA ELCA İNSANLARI APTAL YERİNE KOYUYORMUŞ SIRF SİZE İNAT HER MAĞAZANIZA GİTTİĞİMDE KASADA ALIŞVERİŞ YAPAN HERKESE CHECKCOSMETIC SİTESİNİ ÖZELLİKLE SÖYLEYECEĞİM ÇÜNKÜ FATURA KESİLDİKTEN SONRA YAPTIĞINIZ PİSLİĞİ GERİ ALMAMA GİBİ BİR KARAKTERSİZLİĞİNİZ VAR ÜSTELİK O KADAR TELEFONLA ARAMAMA RAĞMEN ZERRE İLGİLENİP AÇMADIĞINIZA GÖRE İNSANLARI BEN BİZZAT BİLİNÇLENDİRECEĞİM! BELKİ BÖYLECE KENDİNİZİ FAZLA ZEKİ GEÇİNEBİLECEĞİNİZ DÜŞÜNCESİ DİBE VURUR! SIRF YAPTIĞINIZ PİSLİĞİ TÜKETİCİ HAKLARINA SÖYLEMEKTEN DE ÇEKİNMEYECEĞİM! BU ŞEKİLDE BU YAPTIKLARINIZ YANINIZA KAR KALMAYACAKTIR! İŞİNİZİ LAYIĞIYLA YAPAMIYORSANIZ YERİNİZE ADAM GİBİ YAPANLAR GELİR!

"
No comments:

Post a Comment

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy