Saturday, October 03, 2015

Dosya | Zoeva Makyaj Fırçaları İncelemesi / Zoeva Brushes ReviewMerhaba!
Bugün sizlerle tek tek Zoeva fırçaları inceleyeceğim ve nasıl alınacağından bahsedeceğim!

Hey!
Today I'll review of Zoeva Brushes and tell how to get them! Bu set 8 adet fırçadan oluşuyor. (Buradan bakabilirsiniz.) Bu setin adı Rose Golden Luxury ve gerçekten adı gibi :) 

This set has 8 pieces of brushes. (You can check here.) Name of set is Rose Golden Luxury and yes it exactly name is :)


Ama öncelikle bu harika ötesi makyaj çantasından bahsetmek istiyorum. Bir makyaj çantasından çok clutch gibi ve oldukça kullanışlı.

But firts of all I want to say something about this marvellous makeup bag. It's more than a clutch less makeup bag and so handy.


İçinde minik bir gözü de var ve oda metal fermuarlı! Dedim ya harika ötesi bişi!

It has mini-little pocket insede of bag and it has also metallic zipper! Like I said it is superb! 

 
İlk fırçamız 106 Powder fırçası. Oldukça yumuşak kıllara sahip. Pudra ve bronzer uygulaması için ideal.

First brush is 106 Powder brush. It is so smooth. You can use for powder and bronzer.


İkinci fırçamız 102 Silk Finish fırçası. Bununla krem/likit fondöten/krem allık/krem bronzer ürünleri uygulamak mümkün. Fırçaları sık ve kalın.

Second brush is 102 Silk Finish brush. You can use with cream/liquid foundation/cream brush/cream bronzer. It has dense hair. 


Üçüncü fırçamız ise 127 Luxe Sheer Cheek fırçası. Açılı, en yumuşak kıllara sahip, şipşirin bu fırça setteki favorim diyebilirim. Krem ürünlerde pek işe yaramadığını belirtmekte fayda var. Ama kontür uygulamasını çok iyi yerine getiriyor.

Third brush is 127 Luxe Sheer Cheek. Angled, so soft, so cute brush is one of my favorite of in this set. It doesn't good with cream products. But you can contour your face pretty well.


Dördüncü fırça 110 Face Shape fırçası. Bununla krem allık, krem bronzer veya krem kontür işlemi yapılabiliyor. Elmacı kemik altına "cuk" diye oturan bir fırça.

Fourth brush is 110 Face Shape. You can use with cream blush, cream bronzer or cream contour. Perfectly fits under cheek bones.


Solda 110 Face Shape ve sağda 102 Silk Finish fırça karşılaştırması.

Left 110 Face Shape and right 102 Silk Finish comparison. 


Beşinci fırça 142 Concealer Buffer fırçası. Bununla hem kapatıcı hemde krem/pudra aydınlatıcı uygulayabiliyorsunuz.

Fifth brush is 142 Concealer Buffer. You can use with concealer also use with cream/powder highlighter. 


Altıncı fırça 227 Luxe Soft Definer fırçası. Bu tipik bir Mac 217 veya Sigma E25 fırçasıyla aynı işlevde. Mac bana göre bu işlevdeki fırça için hem çok pahalı hemde tüyleri dökülüyor. Bu fırçaysa yumuşacık ve tüyleri kesinlikle dökülmedi. Elbette Sigma E25 benim bebeğim.

Sixth brush is 227 Luxe Soft Definer. It's same as Mac 217 or Sigma E25. Mac is too expensive and less quality. Zoeva 227 so soft and never lost hair. Of course Simga E25 is my baby of all.


Yedinci fırçamız 231 Luxe Petit Crease fırçası. Adındanda anlaşıldığı üzere katlanma bölgesi için yapılmış bir fırça bu ve gözünüze tam bir şekilde oturuyor. Ayrıca alt kirpik dibinize de uygulayabiliyorsunuz. Smoky bir efekt verebiliyorsunuz. Kısacası oldukça kullanışlı bir fırça bu.

Seventh brush is 231 Luxe Petit Crease. You can see with name, use with crease area and perfectly fits well. Also you can use with under lash line. It gives you smoky effect. At the end it's so useful brush. 


Sekizinci ve son fırçamız 317 Wing Liner fırçası. Bu fırçayla gel/far her türlü eyeliner uygulaması yapılabilir. Üstelik benim gibi beceriksiz bile olsanız mükemmel sonucu elde edersiniz. 

Eighth and last brush is 317 Wing Liner. You can use with gel/shadow form. Even you don't good at eyeliner, you can get perfect result.

Fırçaların ne kadar yumuşak olduğunu söylememe gerek bile yok sanırım. Fırçaları https://www.zoeva-shop.de/ sitesinden aldım. Site size brush yani fırça kategorisinde gönderebiliyor ve gümrükte takılması pek mümkün değil. Ama ben bunu bilmediğimden (onlara attığım maile 3 gün içinde döndüler) dortdorlukblog un sahiplerinden sevgili Onur'dan rica ettim ki onuda çok uğraştırdım, bana sağ salim getirdi! Ona buradan yine kocaman kocaman sevgi ve öpücüklerimi yolluyorum! Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler ^.^

Hope you like it ^.^ Thanks for reading ^.^
    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

No comments:

Post a Comment

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy