Sunday, October 11, 2015

anKARA


Merhaba,
Bugün aslında hiç hoş bir gün değil. Dünde değildi.. Tüm yaşananları hepimiz gördük, işittik, birçoğumuz çok yakından şahit oldu.. Kaybettiğimiz herkes için Allah'tan rahmet tüm yakınlarına sabır diliyorum. Dualarımız sizinle..

Çok hastayım bir kaç gündür başımı bile kaldıramıyorum, nefes alamıyorum ve gördüğünüz yayınlar benim geçen haftadan hazır edip şu gün yayınlansın diye planlanmış yayınlardır. Yani ben birşey yapmadım. Ama dün ve bugünün yayınlarını kaldırdım. Niye diye soracak olanlara söyleyeyim: Ben eğlenmiyorum ve kimse kusura bakmasın eğlendirmekte içimden gelmiyor. 

Bir sözüm var diye satış yayınları yine her gün yayınlanacak ve 12 ekim haftasıyla kozmetik satışlarım bitip Takı satışlarım başlayacak. Tekrar ediyorum tek bir kuruş bile benim için değildir! Zaten bu yüzden satışa ara vermiyorum. Yas tuttuğumuz bu günlerde nasıl oluyor da satış derdindesiniz diyenlere de şunu sormak istiyorum: Nasıl oluyor da bu soğukta dışarıda insanlar varken, şiddete uğramış kızlar varken evlerinizde sıcak sıcak oturabiliyorsunuz? 

Kendim için satış başlattığım da zaten belirteceğim ki ModaCruz hesabıma gidip kendim için satışa koyduğum ürünleri kendi gözlerinizle görebilirsiniz. O direk benim ihtiyaçlarıma yönelik bir satıştır.

Son olarak, dualarınızı eksik etmeyin. 
Hepimize hayırlı günler diliyorum.

Çiğdem ÇOLAK
Biyolog 

1 comment:

  1. böyle bir günde yazı yazmak yitirdiklerimize saygısızlık olurdu zaten, hepimizin içi yanıyor, çok ama çok korkunç bir şey yaşandı, umarım yapanlar cezasını bulur, ki hepimizin malumudur herhalde... Neyse fazla yazmayayım yoksa küfürle devam edeceğim....

    ReplyDelete

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy