Wednesday, August 19, 2015

The Balm Stainiac "Prom Queen"Merhaba Millet!
Bugün sizlerle The Balm ın Lip Stain yani "Dudak Lekesi" ürünlerinden Stainiac "Prom Queen" i inceleyeceğim

Bu ürün sadece dudak için değil aynı zamanda yanak içinde kullanılıyor ki bu çok güzel ama Benefit Benetint, posietint lerinde olduğu gibi aşırı çabuk sabitleniyor o yüzden sürer sürmez dağıtmanız şart! 


Prom Queen çok doğal bir dudak pembesi. Rosy pink diye tanımlıyor site ve bu ürün nedense her Gratiste yok hatta çok nadir bulunuyor çünkü her yerde klasik Beauty Queen var. Ben dudak rengimi belirginleştirmek istiyorum yanaklarıma da hafif bir pembelik versin diyorsanız bu ürün tam sizlik! Üstelik Benefit in lip stainleri gibi dudakları hiç kurutmuyor ki benim en sevdiğim yanı bu. Kalıcılığı ise gayet güzel tabi siz zorlarsanız dudağınızı iyice bastırarak silerken falan o zaman çıkıyor ama onun dışında gün boyu kalma gücüne sahip. Yanaklardan zaten silinmiyor. Yanakları kurutmuyor veya yağlandırmıyor. Kısacası eğer Gratis indirimini yakalarsanız bu ürünü kapın! Hatta 3 rengi var ve 3'ünü de kapın o derece!

Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler!    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png  

No comments:

Post a Comment

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy