Tuesday, May 26, 2015

İnceleme | Babe Hydronourishing Cream Spf 20
Merhaba!

Bugün sizlere mamacim.com adresinden indirimden almış olduğum Babe markasının Hydronourishing spf 20 faktörlü kremini inceleyeceğim :)

Öncelikle mamacim adresinden nasıl aldığımdan bahsedeyim. Ben krem veya son kullanma tarihi konusunda hassas davrandığım ürünleri internetten alırken bir tereddüt yaşarım. Ve sipariş notuma da bu konuyu "özellikle" belirtirim. Bu konuda mamacim aynı hassasiyeti göstererek aynı şekilde 2018 son kullanma tarihi olan bir ürün gönderdiler. Fakat özellikle ikinci belirttiğim şey ise bloguma yazacağım için eğer elinizde yorumlanabilecek veya popüler olan bir-iki ürünün testerını yollamalarını rica ederim. Kozmela bu konuda çok daha iyi olduğunu belirtmeliyim zira mamacim ın gönderdiği bebekler için pişik kremiydi! Bundan bir şey mi anlamalıyım (!) veya kafalarına göre mi takılıyorlar; bilemedim.

Ürüne gelecek olursak, ürün teknik olarak nemlendirme vaat eden kuru ve kuruya dönük ciltler için spf 20 faktörlü bir krem. Ama bu krem "KESİNLİKLE" kuru ciltliler için değil! Evet yapısı güzel, kokusu öyle çook hoşnut olabileceğim bir koku değil ama aşırı rahatsızlık verecek düzeyde de değil.


Kıvamı yoğun gibi görünüyor olsa da kuru ciltlilere göre değil.  Yani anlamadığım şey ilk sürdüğümde sanki yeterliymiş gibi görünüyor ama kısa süre sonra tamamen emiliyor. Anlatması biraz zor yani. Ama öyle aman aman alınacak bir krem kesinlikle değil. Daha iyileri olduğu da kesin. Ama ambalajı oldukça şirin fakat bu kremi kısa sürede elimden çıkarmaya bakacağım kesin çünkü hiç benlik bir ürün değilmiş. Kısacası kuruya dönük bir cildiniz varsa size uygun değil. Yağlı bir cilt içinde eminim fazla gelecektir. Normal ciltliler bu ürüne bakabilir veya karma. Spf 20 teknik olarak yeterli kış ayları için ama yaz için yeterli gelmeyebilir.

Bu krem ile ilgili söyleyebileceğim bir diğer şey ise iyi bir makyaj altı bazı olabileceği. Evet bu konuda kesinlikle kendisini yeterli gördüm. Elbette elle uygulanması biraz sıkıntı olacaktır ki ben bu şekilde kavanoz ürünleri kulak pamuğu yardımıyla alıyorum bu şekilde hijyenlerini sağlıyorum, tüp veya pompalı olması gerektiğini düşünüyorum kremlerin. Yani fondötenler bile bu şekilde üretiliyorsa kremlerde üretilmeli...

Son olarak çok sevdiğim kreme hala bir kardeş bulamadım... Ama hala umudum var diyerek yazımı sonlandırıyorum :) 

Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler ^.^
    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

1 comment:

  1. I love a good lotion, currently trying to find a great day cream

    ReplyDelete

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy