Friday, May 08, 2015

Dupe Alert! Elizabeth Arden 8 Hour Cream Vs. TBS Born Lippy Satsuma ShimmerMerhaba
Aslında bu yazı için çok da mükemmel bir morale sahip değilim...
Ama yine de yazmak istedim. Hazır yine her yerde indirim başlamışken çoğu kişinin Pixiwoo kardeşlerin elmacık kemik üzerine highlighter olarak uyguladığı Elizabeth Arden 8 Hour kremi istediğinizi biliyorum :) Bende istiyordum ama şans eseri bir arkadaşımda vardı. Kokusunun berbat olduğunu hatırlıyorum ve o kadar yağlı birşeyi yüzüme sürmeyi de açıkçası düşünmem ki arkadaşım da sanırım bir duty free shop dan alınan kofrenin içinden çıktığını söyledi. Açıkçası onu yakın zamanda bulamadım ama benim için ürünü ayırdı ki ikisininde görünümünü swatch şeklinde gösterebileceğim ama bir farkının olmadığını (renk açısından) ama yapı ve içerisinde sim bulunması sebebiyle THB un satsuma shimmer born lippy si çok çok daha iyi üstelik çok daha uygun fiyata!


Rengi yukarıda görüldüğü gibi turuncumsu. Ama sürüldüğünde çok tatlı ve canlılık veriyor öyle turunculuktan eser yok! İçerisindeki simler de çok şirin ve sıkıntı yapmıyor size. Ama kokusu turunçgil sevmeyenler için hoş olmayabilir ki ben sevdiğim için pek sorun yapmadım. Zaten The Body Shop mağazalarında her lip balm ın testerı var o yüzden oradan da bakabilirsiniz :)


Yüzümde hiç makyaj belli olduğu üzerine çillerim gayet net ki fotoğrafı Canon 1100D ile çekiyorum yani o çillerden hiç bir şekilde kaçışım yok ^.^ Ama sağlıklı pırıltıyı görebiliyorsunuz ^.^ Üstelik bir sürüşle böyle yani ille de bol bol sürüp sizi baymıyor. Ben çok doğal bir görüntü istiyorum onun içinde bu bana yeter diyorsanız bu ürüne bir bakın derim ^.^ Yani illede o tatlı ışıltıyı Miranda Kerr'in kullandığı RMS living Luminizer ile elde etmenize gerek yok ^.^

Sevgiler ^.^

Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler ^.^
    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

No comments:

Post a Comment

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy