Tuesday, May 05, 2015

~CrocusInSun Shop~ Açıldı!


Satışa koyduğum tüm ürünlerin linkine buradan erişebileceksiniz ^.^ Hepsini aşağıda küçük fotoğraflar halinde yayınlıyorum ve üzerine tıklamanız o ürüne ulaşmanız için yeterli :)

Kargo alıcıya aittir. Ödemeyi paypal hesabıma veya banka hesap numarama kabul ediyorum. Kargo olarak SADECE Yurtiçi kargoyu kullanıyorum zaten hepsi bulunduğum şehirde aynı ücreti veriyor kaldı ki en hızlısı ve bulunduğum yerde en güveniliri Yurtiçi kargo ^.^

Şu sıralar bir çok müşterim bu şekilde almayı tercih ettiği için özellikle tüm yayınlarıma not düşüyorum. Gittigidiyor.com adresinden cabbar111 (burayı tıklayarak gittigidiyor profil sayfamı görebilirsiniz) kullanıcı adıyla satın almak istediğiniz ürünü size özel satış yaparak sadece fiyatın üzerine %11 komisyon + ilan parasını (1tl) ekliyorum ki bu çok küçük bir miktar. Kargo ücreti gittigidiyor un anlaşması olduğu için tüm Türkiye'ye 7.36 TL tutuyor. Zaten hesaba para aktarımlarda banka daha fazla komisyon alıyor ve kargo ücretleri de malum. Hem güvenilir kargo şirketi, hem de gittigidiyor.com güvencesiyle dilerseniz peşin dilerseniz peşin fiyatına taksitle güvenilir alışveriş yapabilirsiniz. Bunun için bana mesaj atmanız yeterli :)

Tüm sorularınız için bailomos@gmail.com adresine mesaj atabilirsiniz ^.^

Sevgiler ^.^

Satıştaki Ürünler (üzerine tıklamanız yeterli):

  

  

  

  

  

                         Her yeni eklenen ürünü yukarıda ~crocusinsun shop~ a tıklayarak görebilirsiniz. Fotoğrafların üzerine tıklayarak ürünler ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

2 comments:

  1. Bu güzel habere çok sevindim. İyi çalışmalar:)

    ReplyDelete

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy