Wednesday, April 22, 2015

The Balm Stainiac Lip&Cheek Tint İnceleme / ReviewMerhaba
Bugün sizlere yeni bir incelemem olan The Balm ın Stainiac larından Prom Queen rengini inceleyeceğim. The balm ı sevmememin başlıca sebebi elbette masum içeriği ve hayvanlar üzerinde test edilmiyor oluşu. Ayrıca sevimli ambalajları da insanı cezbediyor. Elbette Gratis in indirim zamanı ilk koşulan standı The Balm oluyor ve bu ilgiyi kesinlikle hak ediyor. Tek sıkıntısı renk skalası (yüz ürünlerinde) çok geniş olmaması. Tabi her cilt tipine göre olmayışı da aynı şekilde bir sorun.. Ama Stainiac ları bunu birazcık da olsa dengeliyor.


Fırçalı bir tüp şeklinde. Ayrıca kutusundan çıkardığınızda ürünün ağız kısmında kendiliğinden bir koruma bandı var tıpkı ilaçlarda olduğu gibi ve eğer bu şekilde değilse aldığınız ürün hemen mağazada söyleyin ve değiştirin. Hatta hemen her ürünü bu şekilde The balm ın. Bu yüzden ürünü alırken direk mağazada kontrol yapmanızı öneriyorum.  


Bilekte duruşu bu şekilde. Yapısı jel kıvamında. Sabitlenmesi çok güzel, kokusu rahatsız etmiyor ve çok hoş. Yanakta dudakta olduğundan daha kalıcı. Cildi kurutmuyor veya yağlanma yapmıyor. Hemencecik sabitleniyor. Rengi pek bana göre olmasa da oldukça doğal durduğu bir gerçek :) Hafif kırmızımsı bir görünüme sahip. Ben diğer renginden istemiştim ama kalmamıştı ben aldığımda. Denk gelirsem onu alacağım. İndirimden çok daha uygun bir fiyata almanız mümkün veya blog satışlarından.

Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler ^.^    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

No comments:

Post a Comment

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy