Saturday, April 11, 2015

Maybelline Color Tattoo 20 Turquoise Forever İnceleme / ReviewMerhaba,
Bugün sizlere en az gel eyeliner lar kadar kalıcı olan Maybelline nin krem farlarından 20 Turquoise Forever ın incelemesini yapacağım.

Hey!
Today I review of Maybelline Color Tattoo in 20 Turquoise Forever!


Muhtemelen bu ürün sadece bize ve avrupadaki belli ülkelere özeldir. Çünkü Amerika'da bu ad ile bir ürün yok yanılmıyorsam.

I don't know about you can find in same name at USA but probably find in same color but in different name.Ben bir açılı eyeliner fırçasıyla denedim ve sonuç mükemmel. Elbette ne kadar kalıcı olduğunu yapısının ne kadar yumuşak ve kremsi olduğunu söylememe bile gerek yok. Yalnız color tattoo ların taupe adındaki rengi bu şekilde kremsi bir yapıya sahip değil. Açıkçası her zamanki gibi bir ürün skalasında her renk aynı yapıya sahip olmuyor.

Such a lovely color! Like peacock but more angelic. Lasting so long and you can appy with flat liner brush like an eyeliner.


Bilekte duruşu bu şekilde elbette benim beyaz bileğimde bu şekilde duruyor :) İçerisinde hafif yeşil/gümüş/altın simler barındırıyor ya da tek renk bir sim ışığa göre renk değiştiriyor ki bu daha kuvvetli bir ihtimal :) Açıkçası pek benim tarzıma göre değil çünkü bana göre rengi biraz açık fakat çok fazla hayranı olduğunu söyleyebilirim bu ürünün.

This is swatch on my wirst. You can see how much I'm pale. It has glitters but looks different in all different lights. 

Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler ^.^

Hope you like it ^.^ Thanks for reading ^.^


    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

No comments:

Post a Comment

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy