Monday, April 20, 2015

MAC Mineralize Skinfinish LightScapade İnceleme / ReviewMerhaba
Bugün sizlere oldukça bereketli bir ürün olan Mac Mineralize Skinfinish Lightscapade in incelemesini yapacağım. Öncelikle eğer birebir doğal ve her tona giden, tüm yüze uygulanabilecek, gramajı bol, dilerseniz far ve göz için aydınlatma dilerseniz yüzde istediğiniz bir bölge ya da göğüs bölgesinde kullanabileceğiniz çok yapay durmayan, az simli ama ışığı yansıtması başarılı pudra bir aydınlatıcı arıyorsanız bu ürün tam sizlik! 


Lightscapade, mineralize serisindeki tek highlighter kategorisinde olan ürün. Hafif bir baked görüntüsü olsa da çok doğal duruyor. Açıkçası kelimeler yetersiz onu anlatmak için. Kısacası bu ürün için anlatılmaz yaşanır diyorum! 


Işığı yansıtan renk dönüşümlerini görebiliyorsunuz değil mi? Evet cidden de öyle. Benden her şekilde tam puan alabilecek bir ürün! Kalıcılık, ışıltı, yapısı.. Hepsi harika yani kötü söyleyebilecek hiç birşey bulamıyorum. Hele ki ben bir ürünün bu kadar çok amaçlı olup büyük olmasını çok fazla seviyorum. Ben Mac in Pearl aydınlatıcısını kullanıyorum ve ona o kadar alıştım ki benle bütünleşti. Açıkçası ben aydınlatmada daha çok ya onu ya da direk krem kullanıyorum yani kremsi ürünleri çünkü cildim kuru ve pudra benim için pek doğru bir seçenek değil. İşte keşke bunun direk krem formu olsa! Pearl ne kadar ona en yakın olsa da tabiki bir lightscapade etmez, edemez..


Swatchı da bu şekilde. Dediğim gibi çok doğal duran bir ürün. Herkesin bahsettiği hourglass dan kat kat iyi ve onu sollar geçer!

Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler ^.^    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

No comments:

Post a Comment

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy