Friday, April 10, 2015

Kitap Yorumu: Million Dollar Duet #2 ~ Milyonluk Günahkar Düet C. L. ParkerMerhaba!
Yeni bir kitap tanıtımıyla karşınızdayım :) Serinin ilk kitabının yorumunu şuradan görebilirsiniz.
Hemen bir +18 uyarımızı da ekleyelim ^.^

Ben kitaplarımı dr.com.tr den alıyorum. Fiyatı 9.90 TL. Açıkçası hem uygun oluyor hemde 2 gün içerisinde elimde oluyor. Zonguldak'ta sadece Ada store var ve normalde kitapların fiyatına bir ekstra bindirmeden satmıyorlar. Bu yüzden ben d&r ı tercih ediyorum ve tavsiye ederim.

Gelelim kitabımızın konusuna:
Lanie ve Noah ın hikayesi tam gaz devam ediyor. 1. kitabın sonundaki açık uçlar tamamen doyurulmuş durumda ve sizi kesinlikle tatmin edecek düzeyde. Ne kadar Grinin Elli Tonuna benzetme ve göndermeler olsa da aslında çok daha farklı bir olay örgüsü var. Herşeyden önce karakterler farklı, istekleri farklı ve yaşamları farklı.

Kitabın arkasından:
Hollywood muhtemelen aşk hikâyemizin haklarını satın almayacaktı ya da isimlerimizi ışıklı panolarda göremeyecektik fakat kendi dünyamızda gişe rekortmeniydik.

İki milyon dolar, Noah Crawford'a hayatında tanıyabileceği en büyüleyici kadını verdi. Ancak güzel ve masum Lanie'nin, bedenini neden sattığını öğrendiğinde genç adamın onu özgür bırakmak dışında yapabileceği hiçbir şey yoktu. Peki Noah aralarında seksten daha derin ve kaybetmeyi göze alamayacakları kadar güçlü bir bağ olduğunu bilmiyor muydu?

Alınıp satılması imkânsız bir aşk için her şeyi ateşe atmak anlamına gelse bile Lanie'nin, artık birbirlerine ait olduklarını ona kanıtlamaktan başka çaresi yoktur. Ne var ki, onları bekleyen büyük tehlikeden ikisi de habersizdir.


Kitap Adı: Milyonluk Günahkar Düet
Kitabın Orijinal Adı: A Million Guilty Pleasures
Yazar Adı: C. L. Parker
Seri Adı: Million Dollar Duet
Seri Sıralaması: 2
Türü: Aşk, Yetişkin, Erotik
Yayınevi: Novella Yayınları
Sayfa Sayısı: 288
Basım Yılı: 2014

Birinci kitapta süre gelen bir Laine bir Noah ın ağzından anlatılması yine sinir bozucuydu. Arada bir anlatsalar Noah ın ağzından daha hoş olurdu. 

Kitapta en güzel şey yanlış anlamaların sona ermesiydi. Açıkçası ilk kitapta çok fazla vardı ve bu şekilde de sona ermişti. Daha fazla spoiler vermemek adına da çok fazla yorum yapmak istemiyorum yoksa kitabın tamamını anlatmam gerekiyor ki bir başlarsam duramayacağım kesin ^.^

Novella ilk kitapta olduğu gibi ikinci kitabı da oldukça lüks bir şekilde basmış. Hele o kadifemsi dokusuna bayıldım. Kitap ben lüksüm diye bağırıyor. Al onu çanta niyetine kullan o derece! Elbette çeviri olayında ve basım hatalarında yine beraberdik..

Laine ve Noah ın aşkının derinliğine şahit olmak için bu kitabı okumanızı tavsiye ediyorum.

Son olarak benim puanım: 8/10

Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler ^.^
    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

No comments:

Post a Comment

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy