Thursday, April 02, 2015

Dirty Works Eye Cream İnceleme / ReviewMerhaba!
Bugün sizlere kötü bir incelemeden bahsedeceğim ne yazık ki... Bir süredir iyi ve uygun fiyatlı göz kremi arayışı içindeydim ve gratis indiriminden Dirty Works ün göz kremini bir alıp deneyim dedim. Açıkçası içeriğine bakmamıştım alırken ve hiçte öyle masum bir içeriğe sahip değil. Dirty Works ün vücut kremi ve bana hediye edilen 3'lü body butterları o kadar güzel olunca göz kremi de iyidir diye düşünmüştüm ki bu kocaman bir hata oldu benim için..Klasik tüp şeklinde 15ml bir göz kremi. Ne şişkinliği alıyor ne de göz altı morluklarına bir etkisi var. Açıkçası hemoroid kremi bile daha çok iş görüyor ve sağlık ocağı size bu kremi yazabiliyor. Dikkat! Hemorid kremi bazı citlere ağır gelebiliyor ve çok az bir miktar kullanılması gerekiyor!


Normalde kıvamı güzel ama 2 ay sonra nedense garip bir kokusu oldu. Sanki bozulmuş gibi. Normalde tüm kozmetik ürünlerimi bir kutu içerisinde sağlıyorum ve kaloriferden oldukça uzakta tutuyorum ama nedense çabucak bozuldu. Ya ben birşey yaptım bilmeden ya da üründe birşey var bilemedim. Açıkçası sık sık gratise gitme imkanım yok ondan çok da fazla bir bilgim bulunmuyor. Bu kremi bir daha asla almam ve de tavsiye etmiyorum.

Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler ^.^
    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

3 comments:

 1. Ben de kendilerini geçen indirimde almıştım ne acı :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Umarım sizde benim deneyimlerim olmaz ^.^ Ama yinede dikkatli kullanın sevgiler :)

   Delete
 2. Bende aldım, aynen hiçbir etkisi yok nemlendirmek dışında oda nederece bilinmez... Yeni güzel bir göz kremi bulana kadar kullanmak zorundayız napalım :( Güzel bir yazı olmuş :*

  ReplyDelete

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy