Tuesday, April 21, 2015

Clinique Moisture Surge Krem İnceleme / ReviewHerkese Merhaba!
Bugün sizlere nem deposu olduğunu iddia eden Clinique in Moisture Surge kreminden bahsedeceğim. Bendeki deneme boyu (ya da seyahat boy olarak geçiyor) 


Yapısı oldukça hafif. Jel kıvamında ve kesinlikle yapış yapış değil. Fakat adı gibi bir nem deposu KESİNLİKLE DEĞİL. Bana göre karma cilt veya hafif yağlı cilt için ideal ama normal cilt tipine göre bile yeterli gelmeyecektir nem vermesi. Kuru cilt için ise kesinlikle tavsiye etmiyorum. Makyaj altına bile anlamı olmayacaktır. Normalde jel yapılı ürünlerin kuru ciltler için olanını da kullandım ki yakında onun da bir postunu hazırlayacağım (Skin79 nın ürünü) ama bu ürün iddia edildiği gibi kuru, çok kuru ciltlere göre olmadığı kesin. Clinique da ikinci hayal kırıklığımı da yaşadıktan sonra (ilki için tıklayınız) artık krem konusunda Clinique e bakmamaya karar verdim. Tabi bunun için cildinizi iyi tanımanız gerekiyor :)


Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler ^.^    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

2 comments:

  1. Clinique'in cilt bakim urunleri benim cildime de pek iyi gelmedi, yeni urunlerini almaya cekiniyorum hep :(

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ben video da çektim yani kokusu rahatsız edici ki ben normalde parfüm kokusu sevmem ama b da aşırı kimyasal kokuyor hem yapısı söz gelimi cilt için su kaynağı ve çok kuru ciltler için diyor ama çok kuruyu geçtim normale bile fayda etmez.. Sürdükten bir süre sonra yine pul pul oluyorum ki normalden kuruya dönük cildim benim :(

      Delete

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy