Tuesday, March 17, 2015

Bourjois Cream Blush Allık 03 Rose Tender İnceleme / ReviewHerkese yeniden MERHABA!
Bugün yine bir Bourjois markasından sizlerleyim. Bourjois markası bildiğiniz gibi ülkemizde artık yok. Fakat sadece bizim ülkemizde yok. Bourjois in tatlı ürünlerini bana alan kuzenime kocaman öpücükler :* Gelelim bugünkü ürünümüze. Bourjois de akıma uymuş ve bir krem allık yapmış üstelik imzası olan gül kokusunu da allığımıza katmış. Rose Tender çok tatlı bir ambalaja ve renge sahip. Ufacık sevimli bir mıknatısla kapanma özelliğiyle çanta atmalık hatta ısırılmalık.

Hey!
Today I review Bourjois Cream Blush in Rose Tender 03 ^.^ First of all look at this cute little thing! I want to bite it!


Arkasında yazan "cream to powder" yani kremden pudraya cümlesi kesinlikle doğru. Eğer hemen dağıtmazsanız sabitleniyor. Sanki yanaklarınız kendiğilinden o renge sahipmiş görünüyor. Elbette ben MUFE HD Cream allığımı hiçbir allıkla aldatamadığımdan bu ürünü yüzüme uygulamadım. Aslında bir ürünü buldunuz mu geri kalanlar siliniyor.

It says cream to powder and it really is. But you should blend quickly before it dries. It really stays so long and you can't blend after it stained. However my fav all of time is of course MUFE HD Cream Blush ^.^


Rengi aynen fotoğraflarda görüldüğü gibi ve Bourjois nın sevdiğim olayı ise kesinlikle ürünün rengiyle ambalaj rengini birebir aynı tutmaya çalışmaları. Bence bu firmanın renk algısında oldukça kuvvetli olduğunu gösteriyor. Allığın içinde hafif simler var ama bu simler pırıltılı bir görünüm değil daha çok Satin bir bitiriş sağlıyor.

Color is just same on photos and I like more about Boujois is they made same product color and package color. It makes me think that company is very strong about same color product and packaging. Blush has little tiny glitters but it's not like frost is like satin healhty looking.


Bilekte görünüşü bu şekilde. Sanki kaşımışsınız da kızarmış görüntüsünü en doğal şekilde sağlıyor. Dozunu ayarlayabiliyorsunuz ve en önemlisi parmaklarınızla sürebiliyorsunuz. Elbette bir fırça da çok işinizi görür ki aklıma gelen herkesin ulaşabileceği bir fırça olarak RT Stippling fırçayı önerebilirim.

Here is swatch on wrist. It's like you scratched and here is natural blush. You can buidable easily and very important thing is you can use with your fingers. Of course brush alsa very useful and with RT Stippling brush will be fine.

Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler ^.^

Hope you like it ^.^ Thanks for reading ^.^
    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

No comments:

Post a Comment

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy