Tuesday, January 27, 2015

MAC Sheen Supreme Lipstick Impressive İnceleme / ReviewMerhaba!
Bugün bir MAC yazısıyla karşınızdayım. Mac in Sheen Supreme ruj serisinde bana göre en güzeli Impressive. Ve karşınızda Impressive!


Normal rujlarına göre daha ince ve uzun yapıya sahip sheen supreme ler. Bence daha klas ve daha şık görünüyor. Ayrıca kapanmaları da daha iyi. Yani çantanızda açılma ihtimali yok.


Impressive fotoğrafta biraz açık renk çıkmış. Aslında MLBB rengi yani tam bir dudağım fakat daha iyisi diyebileceğiniz bir renk. En güzel yani da kremsi olması ve oldukça iyi nemlendirmesi. Mac in rujlarına has kokusu bunda birazcık daha farklı bir ayarda. Ama rahatsız etmiyor.


Bileğimde duruşu bu şekilde. Açıkçası burada iki kat sürdüm ama sanki 5 kat sürmüşüm gibi duruyor. Yağlı bir yapısı var ve oldukça kalıcı. Eğer normal rujlarıyla aynı rengi bulmak isterseniz Creme in Your Coffee yi söyleyebilirim. Ama Creme in Your coffee çok daha kuru bir yapıya sahip Impressive e göre.

Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler ^.^
    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

1 comment:

  1. tam gündelik bir renk, güle güle kullan! :)

    ReplyDelete

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy