Thursday, January 22, 2015

L'oreal Glam Shine Balmy Gloss İnceleme / ReviewSelam!
Loreal in yeni çıkan Glam Shine Balmy Gloss larını bilmeyen yoktur sanırım. Bende denemek için bir tanesini aldım. Daha doğrusu bana bir şekilde geldi diyelim. Açıkçası renginin duruşu sevdim ama durduğu rengi vermiyor kolayla. Bu yüzden bana göre kullanışlı gelmedi hele ki Tarte lip surgence dan sonra. Eğer almak istiyorsanız indirim zamanını bekleyin derim. O kadar fiyatı vermeye bence değmez.


Duruşu bu şekilde. Jumbo kalem boyutunda ki Clinique chubby sticklerle birebir aynı diyebilirim tabi yazılarını görmezseniz.


Bendeki rengi 912 Sin For Peach. Kesinlikle adıyla bir ilgisi yok. Daha çok dudak rengi. şeftalilik barındırmıyor içinde.


Aynen fotoğrafta görüldüğü gibi bir rengi var. İçerisinde hafif simler barındırıyor. Bu rengi elde edebilmek için 5-6 kat sürdüm.

Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler ^.^
    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

No comments:

Post a Comment

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy