Friday, December 05, 2014

The Balm Time Balm Concealer İnceleme / ReviewMerhaba!
Yine bir The Balm yazısıyla karşınızdayım. Elbette ki indirim oldu mu Gratiste ilk bakılacak stand kesinlikle The Balm tarafı oluyor. Bende bir kapatıcıya ihtiyacım olduğu için ve içeriği masum olduğunda The Balm da karar kıldım.


Aldığım renk en açık olan Lighter than light. Testerı kalmadığı için ürünü denemedim ve en açığı artık olur dercesine alıp çıktım. Siz siz olun muhakkak testerına bakın. Eğer yok derlerse de çirkeflik yapın bir tester açsınlar çünkü bu onların görevi. Zira benim gibi hüsrana uğramanız kaçınılmaz.


Kabında görünüşü bu şekilde.


Bu da bilekte duruşu. Eve geldiğimde daha yüzüme sürmeden bileğimde denedim. Ne kadar belli olmasa da aslında bu renk bana koyu. Ne yazık ki renginden ötürü beğenmedim. İşte tester deneyememenin zararları.. Olsun zaten indirimden aldım diye avutuyorum kendimi. Bir ara da elimden çıkarırım artık ^.^

Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler ^.^
    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

2 comments:

  1. evet maalesef bende aynı hatayı yaptım ve açık ton olur diyerek denemeden aldım :( Tester cidden önemli..Mağaza müdürlerine bu konuda hep uyarımı yapıyorum ama çoğu mağazada durum değişmedi..
    www.ojecanavari.blogspot.com.tr

    ReplyDelete
  2. Bende aldım üç kere yada dört kere kullanmışımdır. Sevmedim çizgilere acayip derecede doluyor az da sürsem aynı çokta sürsem aynı çamur yığını gibi kalıyor göz altımda.

    ReplyDelete

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy