Thursday, June 12, 2014

Review: Etude House Nymph Aura Baby Glow Skin Volumer ^.^

Merhaba ^.^


Yazıma öncelikle "Nasılsınız?" diyerek başlamak istiyorum. Umarım iyisinizdir, mutlusunuzdur. Ben şu aralar bu şekilde değilim. Olabildiğince bunu yazıma yansıtmamak için elimden geleni yapacağım. Kısacası canınızı sıkmayacağım..

Bu yazımda Etude House Nymph Aura Volumer Baby Glow Skin 01 Pink Beige aydınlatıcı gibi yapay durmasın sanki cilt kendiliğinden bir ışıldasın düşüncesiyle yapılmış olmalı. Çünkü ben bunun dışında ne için olduğu bulamadım.. Kapatıcı değil. Olmayan çizgilerinizi bile keşfedebilirsiniz bu ürünle. Yağlı kremsi bir yapısı var. Cildi yağlı olanlar pek yaklaşmasınlar bence. Cildim normal-kuru olmasına ve az miktarda videosunda gösterdiği gibi yanaklara uyguladığımda yüzüm sanki kızarmış tavuk yemiş gibi yağlı duruyordu :/ Dozunu ayarlamak gerekiyor uygularken..

Fotoğraflarda göründüğü gibi bir kere uyguladığım halde bu şekilde bir görüntüsü oldu. Yoksa hiç bu şekilde bir ürünümü kullanmam rujlarım bile temiz dururlar bu yüzden biraz canım sıkıldı. Fakat zaten yağlı bir yapısı olduğu için sanırım bu da normal. Benim cildim açık renk olduğu için hemen herşey koyu gelebiliyor, fakat bu ürün o kadar koyu gelmedi ^.^ Bu da tek artısı oldu.


Ambalajı çok şirin ^.^ Mor renkli kutusu ve "yanar döner" ürün kapağı ile ürünü beğenmesem bile çantam ayna olarak gezdiririm diyerek mutlu olduğum bir gerçek (: İçerisindeki ürün çıkabildiği için ille de ürünü tamamen bitirmeliyim derdi de yok (: 


Fotoğrafta az bir şekilde uyguladığım için sadece hafif bir eşit tonlama mevcut, fakat dediğim gibi ürünü biraz kaçırınca parlamak kaçınılmaz. 

Sevgiler ^.^    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

No comments:

Post a Comment

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy