Friday, June 06, 2014

Rainy Day Style ^^1. Topshop: Splash Anorak by The Ragged Priest £60 (link):
Haziranda havalar ısınacak derken İstanbul ve bulunduğum şehir Zonguldak dahil yağmur sel oldu... Çok şükür Zonguldak'ta bir can kaybına sebep olmadı. Allah bizi kötülüklerden korusun... Yağmurlu günlerde hava kapalı olduğu için parlak-metalik renkli anoraklara yönelmemiz bizim yararımıza olacaktır. Mavi-sarı yanar dönerli bu anorak klasik metalik renklere meydan okuyor. Treton Skerry Metallic Rain Boot in Silver $65 (link) ile tarzınızı tamamlayın.

2. Asos: Hologram Metallic Rain Coat by The Ragged Priest (out of stock similar item link):
Gümüş rengi her zaman popüler her zaman şık ve zarif. En kaba ürünün bile gümüş rengi göze hoş geliyor. Gümüş rengi ile asla 'demode' olmazsınız. Tarzınızı metalik bir siyah olan Treton Skerry Metallic Rain Boot in Pewter $65 (link) ile tamamlayın.

3. ETSY: Purple Metallic Rain PVC Vinyl Rain Jacket $49 (link):
Metalik koyu mor/gece mavisi renk oyunundan ötürü fazla kiloları kapattığı gibi sizi yağmurlu kasvetli bir günde bile şık gösterecektir. Ayağınıza her cilt renge gidebilen Rose Gold rengi bir bot olan Treton Skerry Metallic Rain Boot in Rose $65 (link) ile çok şık algılanacaksınız.    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

1 comment:

  1. Those rain coats look super cute. :) Thanks for the inspiration!

    ReplyDelete

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy