Thursday, December 19, 2013

MAC Studio Moisture Tint SPF 15Herkese Merhaba!
Bugün sizlere Mac in Renkli Nemlendiricilerinden Light rengini tanıtacağım. Mac mağazalarında neredeyse bir fondötenle aynı fiyatta olan ve ülkemizde renkli nemlendirici nedense çok pahalı olduğu için bunun fiyatına da şaşırmadan kabullendim. Sizde kabullenin :) 


Bendeki en açık rengi olan light rengi ve cidden bu sefer doğru çünkü açık. Eğer beyaz tenliyseniz ve sürekli renkli nemlendiricinin bile cildinizde oksidasyona uğrayıp sürekli koyu gelmesinden şikayetçiyseniz evet artık şikayetleriniz son buldu çünkü MAC imdadınıza yetişti canlarım. Üstelik bu ürün Kristen Stewart ın da makyaj çantasından (onun bir makyaj çantası olduğunu hiiç sanmıyorum ya neyse) ayırmadığı ürünlerin başında geliyormuş. Eh o da açık tenli ve buna şaşırmıyorum. 


İçindeki SPF 15 aslında biz beyaz tenliler için kesinlikle yeterli olamaz ama yapısı ne kadar nemlendirici olarak geçse de içinde yağ olmadığı için cildinizi kurutmuyor ama hafif semi-mat bir bitiriş sağlıyor. Yani öyle dewy görünüm beklemeyin bu üründen. O yüzden altına siz kendiniz bir spf destekleyici ürün kullanabilirsiniz. Kapatması da evet kat kat uygularsanız gayet iyi. Ve 40ml olması da güzel.  Elimde görüntüsü bu şekilde dağıtıldığında gayet iyi bir kapama sağlıyor evet çok açık renk olmasına rağmen sarı alt tonlu ve sarı alt tonlu olduğu için nötr ve sarı alt tonlular bayağı bir sevinebilir ve pembe alt tonlu biri olarak söyleyebilirim ki bende hiç sırıtmadı. Kısacası ben bu ürünü sevdim. Ve sizde benim gibi cildim güzel ve fondötene gerek yok sadece renk eşitsizliği gitsin ve pürüzsüz görünsün ve cildim nefes alsın diyorsanız bu ürüne bir şans verin :) Başka renkleri de mevcut :)


Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler!

    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

No comments:

Post a Comment

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy