Wednesday, December 25, 2013

Dirty Works Eye CreamMerhaba!

Bugün sizlere yeni bir inceleme yazısıyla sesleniyorum!
Dirty Works Markası ülkemize geldiğinden beri merakla almak için sabırsızlanıyordum ve kısmet bu göz çevresi kremineymiş :) 


15ml şirin bir tüp şeklinde ambalaja sahip bu krem şişlik ve koyu halkaları geçirdiğini vaad ediyor. Açıkçası ambalajına bakıp çokta becerikli bir ürün olmadığını söyleyebilirim. Bendeki ilk izlenimi buydu çünkü. 
Nitekim beni hiç yanıltmadı. Evet bir nemlendirmeyi bile çok gören bu göz kremi kesinlikle bana göre değilmiş.. Üstelik çok daha korkunç bişi oldu. Bo-Zul-Du! Evet bozuldu! Bende anlamadım ama kısa süre sonra ki tüm ürünlerimi tuttuğum yerde yani komidinimin üstünde duruyordu çok kötü kokmaya başladı ve sadece ürünle ilgili yazımı tutmak adına fotoğrafını çektim ve doğru çöpe uğurladım. 


Bu swatch da bile buram buram kötü kokusu burnuma geliyordu. Ya benimkinde bişi vardı ya da ürün kısa süreli (2 hafta kadar) dayanma gücüne sahip bilemiyorum ama bayağı bir hayal kırıklığı yaşadım. Öyle çok pahalı bir fiyatı yok ama verdiğim paraya da acıdığım gerçeği var. Buna 1 kuruş versem bile acırdım. Kısacası bir daha asla almam!

Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler!
    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

No comments:

Post a Comment

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy