Monday, November 18, 2013

Clinique Moisture SurgeHepinize Merhaba!
Bugün sizlerle elimdeki Clinique Moisture Surge kremini inceleyeceğim. Açıkçası bu ürün için herkesin ortalama iyi yorumu var ama bende en ufacık güzel bir yorumu hak edecek birşey yapmadı. Ne formulu ne kokusu ne etkisi... 


Şekli puding dedikleri cinsten. Cildin su ihtiyacını karşılamayı vaad ediyor ve kuru çok kuru cilt tipleri için bu ürün. Açıkçası kuru cildi geçtim normal ciltte bile öyle bir susuzluk giderici etkisi yok çok kuru ciltte ne gibi bir etkisi olacak cidden merak ediyorum.. Bu ürün açık ara karma (normal-yağlı) cilt tipi için bir ürün. Kuru ciltliler hele ki çok kuru ciltliler uzak dursunlar! 


 Son olarak elbette ki fiyatı... Ah o konuya girmek bile istemiyorum hem ne vaad edilen birşey yapılmıyor hem de fiyatı gereksiz şekilde yüksek. Tamam çok yüksek değil ama hiçbir etkisi olmayan bir ürün için çok gereksiz bir fiyata sahip. Kısacası bu ürünü almadıysanız ve kuru/çok kuru cilde sahipseniz hiçbirşey kaçırmadınız.

Umarım yazımı beğenmişsinizdir ^.^ Okuduğunuz için teşekkürler!

    photo Bloglov_35px_zps9a144105.png  photo Insta_35px_zpsd39241ee.png  photo Twit_35px_zps5f3adfce.png  photo goog_35px_zps05219007.png  photo Pin_35px_zps0f3adf38.png

No comments:

Post a Comment

Link içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
Link contains comments will not be posted.

Many thanks for your comments, I am very happy for your interest ^.^
If you have a blog I will visit your blog ^.^ If you follow me just let me know, I will follow you back ^.^ You can leave in comment your blog address (Please don't just advertise your blog links, because comments that aren't related to the post will be marked as spams...)

Crocus xo

www.crocusinsun.com
All images and contents © CrocusInSun unless stated otherwise. privacy policy